1 Temmuz 2019 Haftası Astrolojik Görünümler

 

Haftanın en önemli olayı, Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması. Önemli değişimlerin habercisi. Yeraltı ile ilgili konularda da söz sahibi. Ayrıca canlılıkla ve Yengeç burcunun karşısında Oğlak nedeniyle bilimsel keşiflerle de ilgili. Özellikle su (Yengeç) veya organik bazlı yaşamı olası kılan keşifler yapılabilir. 2009 yılındaki benzer bir tutulmada NASA Oğlak burcunun tam karşısındaki Yengeç'in yöneticisi Ay'ı bombalayarak su bulmuştu. 2010 Oğlak tutulmasında ise Oğlak'ın yöneticisi Satürn'ün uydusu Titan'da basit yaşam formu olasılığı keşfedilmişti. Politik açıdan ise bazı sınırların (gerçek veya yasal sınırlar) kalktığı veya aşıldığı zamanlara denk gelir. Üniversite sınavlarına türbanla girilebilmesi, Akyaka sınır kapısının açılması, İHH'ye ait gemilerin İsrail sınırlarına girmesi bazı benzer tutulma sonuçlarına örnekler. Öte yandan otorite figürlerinde değişim de görülebilir. Mesela 2010 yılında Deniz Baykal'ın istifası. Kişisel seviyelerde de değişimleri işaret eder. Özellikle aile veya yerleşim.

 

Ayrıca Bkz.: Tutulmalar Nasıl Yorumlanır?

 

2 Temmuz'da ayrıca Mars Aslan burcuna da geçiyor ve 18 Ağustos'a kadar da burada kalacak. Politik anlamda güç gösterileriyle ve gücün uygulanmasıyla ilgili. Daha fazla bilgi için bkz: Mars Aslan Burcunda

 

Kişisel seviyelerde ise Aslan Mars'ı; canlılık, ateş, yaratıcılık, moral ve motivasyonla çok ilgili olacak.

 

5 Temmuz tarihinde Merkür Aslan burcunda durağa giriyor. Trump'ın, İsrail'in ve Çin'in Mars'ları Aslan burcunda olduğundan güç gösterilerini ve yangınları Dünya astrolojisi kapsamında izleyeceğiz. Merkür Mars'la da kavuşarak durağa gireceği için kişisel seviyede de kazalar, ilerleyememe ve Aslan burcu nedeniyle yanıkla ve yangınla ilgili problemlere dikkat etmek gerekiyor.

 

 

Bu sayfadaki tüm yorumlar ilk kez Zodyak Astrololoji Dergisi’nin 12. sayısında yayınlanmıştır.

 

 

KOÇ

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ile birlikte yaşadığınız yer ve aileye yönelik değişimler söz konusu olabilir. Yeni temeller atabilir, ailevi konularda da yeni işlere başlayabilirsiniz.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte Koçlar kendilerini enerjilerinin doruklarında ve çok yaratıcı hissedecekler. Bu dönem içinde yeni spor aktiviteleri, tiyatro ve yaratıcı sanatla uğraşmaları yerinde olur. Sevgilisi ve çocuğu olan Koç'lar aradaki köprüleri yakıp atmamaya özen göstermelidir, zira tavizsiz, dramatik ve ben bilirimci hissedeceksiniz bir süre. Borsadan, şans oyunlarından bir süre uzak durmalısınız çünkü kendinize olan yüksek güveniniz hata yapmanıza da olanak sağlıyor. Fakat çok çok küçük miktarlarda şansınızı deneyebilirsiniz. Kalp rahatsızlığı olan veya hamile olan Koç'lar da temkinli davranmaları gereken bir dönemde olduklarını unutmamalılar.

Merkür 5 Temmuz'da moral ve motivasyonla ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Hobilerinizle ilgili ufak tefek kazalara ve teorik düşüncelerinize, tahminlerinize güvenmemeniz gereken bir zaman. Çocuk sahibi olan Koçlar onların kaza olasılıklarına karşı uyanık olmalı. istenmeyen hamileliklere de dikkat.

 

BOĞA

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte yeni eğitimler, taşınmak ve aileye dair önemli değişimler için adımlar atmak söz konusu olacaktır. Yeni girişimleri destekleyen bir gökyüzü olabilir.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte Boğa burçları tartışmalara dikkat etmeliler. İç dünyanızdaki hırsları ve özgüveninizi yükseltecek olan Mars sizi uzlaşmaz bir tartışmacı ve kavgalara açık biri haline getiriyor. Mars'ın etkisi bulunduğu dilimden geçerken kötücüldür, çevrenizde kimse kalmayabilir. Bu nedenle dikkatli olmalısınız ve dramatize davranışlardan uzak durmalısınız. Artan enerjinizi günlük rutininize, özellikle ev işlerine yöneltebilirseniz Mars'ın enerjisinden maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

Merkür 5 Temmuz'da ev ve aile yaşamı ile ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Ev kazalarına ve ateşle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekiyor. İstenmeyen hamileliklere de karşı da uyanık olmalı.

 

 

İKİZLER

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte finansal durumunuzda yeni gelişme ve değişimler söz konusu olabilir. Bu yönde yapılacak girişimlerin desteklenmesi mümkündür.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte İkizler burçları da yakın çevreleri ve özellikle kardeşleriyle ateşli tartışmalara dikkat etmeliler. Yükselen yaratıcı enerjilerini özellikle sözel ve yazımsal açıdan kullanabilecekleri bir zamandalar. Tartışmalardan uzak kalarak yaratıcı yazımsal aktivelerle ilgilenebilirlerse popülerlik kazanabilirler. Zihinsel enerji ve zeka düzeyi artacağından daha önce veremediğiniz bir sınava bu dönemde hazırlanabilir veya katılabilirsiniz. Bir süre kazalara yatkın olacaksınız. Özellikle trafikte dikkatli olmanızı öneririz. Bu sürücüler arasında yaşanabilen tartışmalar için de geçerlidir.

Merkür 5 Temmuz'da iletişim ve yakın çevre algınızla ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Şifre ve diğer sırlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Komşular ve kısa yolculuklarda karşılaşabileceğiniz insanlarla olan iletişiminize de dikkat edin. Şu ara trafikte çokça bulunmak veya araç kullanmak iyi bir fikir olmayabilir.

 

YENGEÇ

Burcunuzda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte önemli değişimler söz konusu olabilir. Çözümsüz kalan bazı problemlerinizi çözmeniz için geçtiğimiz yıl başlayan bu tutulmalar çözüm getiri olabilirler ama inisiyatif kullanmalısınız.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte Yengeç burçları bir süre mali açıdan kendilerini kontrol etmekte zorlanacaklar. Bir çok Yengeç için bu dönem parasal kaynaklarını geliştirmek için çaba sarfetmeleri gereken bir zamanın geldiğini gösteriyor. Başkalarının altında çalışmak bir çok Yengeç için şu ara tahammül edilemez olacak. İstifa etmeden veya kendi işinizi kurmaya karar vermeden önce iyi düşünün. Çünkü Mars'ın etkisi baştan çıkarıcı fakat kötücüldür. Başkalarına borç vermekten, gereksiz harcama yapmaktan da kaçınmalısınız. Zira bonkörlüğünüz inanılmaz derecede artmış olacak.

Merkür 5 Temmuz'da finansla ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Finansal konularda hata yapabileceğiniz zamanlar. Eğlence için fazla harcama yapabilir veya para konusunda daha başka hatalar yapabilirsiniz. Finansal konularda macera aramayın.

 

ASLAN

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte fiziksel sağlığınızı ilgilendiren konularda bir şifalanma dönemine girebilirsiniz. Öte yandan geçen yıldan itibaren başlayan bu tutulmalarla birlikte psikolojik süreçlerinizi etkileyecek ailevî konularda da gelişmeler olabilir.

Mars'ın burcunuza geçişiyle birlikte özgüveniniz artıyor ve kendinizi yenilmez hissediyorsunuz. Fakat bu ne yazık ki doğru değil. Mars'ın etkisi kötücüldür ve bu dönem içinde yaptığınız her eylem size geri dönüşümsüz hasarlar getirebilir. Genellikle yaptıklarından sonradan pişman olan insan tipinin bir pozisyonu olarak karşımıza çıkar. Karşınızdaki güçsüz gördüğünüz kişilere karşı daha ılımlı davranmanız gerektiğini bu dönem içinde atlamamalısınız. Bu enerjiyi daha önce yapmak isteyipte yapamadığınız işler için kullanabilirsiniz. Örneğin ailenizle bir tatile çıkmak gibi.

Merkür 5 Temmuz'da burcunuzda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Fiziksel görünümünüzü ilgilendiren konularda macera aramayın. Örneğin saçınızı farklı bir renge boyatmak, keyfî estetik operasyonlar vb. gibi. Fizik bedeninizle ilgili hi bir konuda riske girmemeye çalışın. Spor yapıyorsanız kalbinizi fazla zorlamayın.

 

BAŞAK

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte moral ve motivasyonunuzu etkileyecek gelişmeler yaşanabilir. Arkadaş çevrenizden destek görebilir, yardım alabilirsiniz. Tahminsel açıdan da kendinizi geliştireceğiniz, derslerle dolu bir dönem. Yeni bir ilişkiye başlamanız da olası. Çocuğu olan Başaklar onlarla ilgili gelişmelere de açık ve uyanık olmalı.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte Başak burçları bir süre hiç bir kızgınlıklarını eyleme dökemedikleri için içsel olarak gerilimli hissedecekler. Kızgınlık ve eylemsizliklerini içlerinde tutmamalıdırlar. Yoksa hastalıklara davetiye çıkarabilir veya spekülatif kişilerden hoş olmayan tehdit ve hakaretlere maruz kalabilirler. Bu zaman diliminde düşmanlıklara karşı hazırlıklı olmalılar. Bilmeliler ki sessiz ve derinden gitme isteği bu dönemde pek mümkün değil. Bastırılmış öfke ve duygular hayvanlar tarafından tehdit olarak algılanabilir. Bu yüzden zehirli ve yırtıcı hayvanlarla biraraya gelmeme de çalışmalısınız. Enerjiyi verimli kullanabilmek adına en şanslı kesim meslek veya işleri yazarlık veya spor olan başaklar. Büyük yazım projelerinizi tamamlayabilir veya spor alanında büyük bir güç ortaya çıkarabilirsiniz.

Merkür 5 Temmuz'da sırlarınızla ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Kimsenin öğrenmesini istemediğiniz bazı sırlarınız açığa çıkabileceğinden dikkatli olun. Bunların açığa çıktığının farkında da lmayabilirsiniz. Bu günler ayrıca dolandırıcılık konularıyla da ilgili olabileceğinden temkinlik olmanızda fayda var. gerekli tedbirleri alırsanız rüyalarınız hayli renklenecek ve bu şekilde geçireceksiniz. Bilinç – rüyalar sınırında bilinçle bilinçsizlik arasında daha fazla gidip gelebilir, gerçeklik algınızda pürüzler meydana gelebilir. Bir teşhis konması gerekiyorsa 2. bir görüşe başvurmanızda fayda var.

 

 

TERAZİ

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte sosyal statünüzde değişimler meydana gelebilir. Bu kariyer ve amaçlar temasında gerçekleşebileceği gibi haritası müsait olanların evlenmesi, boşanması, nişanlanması vb. şeklinde de gerçekleşebilecektir.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte Terazi burçları önümüzdeki dönemde dost ve arkadaş çevreleri ve onlarla kurdukları ilişkiler konusunda dikkatli olmalılar. Mars'ın doğası bireyseldir ve bulunduğu alanda grup ve takım çalışmalarını sabote eder. Eğer bir takım çalışması arifesindeyseniz bunu ertelemekte fayda var. Liderlik niteliği bulunan Terazi'ler ise eğer bulundukları toplulukta lider pozisyonuna getirileceklerse fayda görebilirler. Yalnız diplomatik olan Teraziler diplomasilerinin ters tepmesine karşı hazırlıklı olsunlar. Bu dönemde insanlar açıklık ve direktlikten hoşlanacaklar.

Merkür 5 Temmuz'da sosyal ilişkilerle ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Sosyal arkadaşlıklarınız bu süreçte gerginleşebilir. Klüp ve dernek üyeliklerinizde sorunlar meydana gelebilir. Bu tarz ilişkilerinize ve sosyal medyaya özen göstermeniz gereken bir evrede olacaksınız.

 

 

AKREP

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte eve ve ailevî temalara dair gelişmeler yaşanabilir. Taşınabilirsiniz veya hali hazırda bulunduğu yeri dekore edebilirsiniz. Size çok fazla değer katacak yeni bilgiler ve eğitimler de söz konusu olabilir. Yurtdışına da çıkmanız mümkün.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte Akrep burçları bu dönemde kendilerini gösterme ve parlama ihtiyacında bulundukları için toplumda öne çıkan bir çok isme baktığınızda onların Akrep olduğunu göreceksiniz. Yalnız Mars bu bölgeden geçerken genellikle ifade ttiği statü kaybı yada kötü şöhrettir. Bu yüzden öne atılmak yerine kariyerinizi sağlamlaştırmak ve zarar görmemek için bu enerjiden daha iyi yararlanmanın yollarını aramalısınız. Fazla dikkat çekmek bu dönemde pek iyi bir fikir değildir. Hırsları tatmin edecek bir spor aktivitesi veya ev ve aileye daha fazla zaman harcamak iyi bir fikir olabilir. Aynı zamanda makinelerle arası iyi olan Akrepler de alım-satım veya tamir gibi erteledikleri işleri tamamlayabilirler.

Merkür 5 Temmuz'da otorite figürleriyle ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Varsa patron ve üstlerinizle sorunlar yaşayabileceğiniz bir zaman, bu nedenle işinize ve üstlerinizle olan iletişiminize özen göstermeniz gerekecek. Başkalarına da farkında olmadan zorba davranabilirsiniz. Başkalarına otoritenizi nasıl yansıttığınız konusunda farkındalıklı olun.

 

 

YAY

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte finansal konularda değişimler söz konusu olacaktır. Bir evin satılması veya satın alınması temaları göz çarpıyor. Taşınmak veya ailevî durumların getirdiği değişimler nedeniyle finansal açıdan dalgalanmalar söz konusu.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte Yay burçları bu ay inanç ve sezgilerine, bilgilerine çok güvenecekler. Bu güvenin aşırı olmasından ve fanatizmden kaçınmalılar. Eğitim gören veya veren Yaylar öğrencileriyle yaşayabilecekleri potansiyel sorunlara karşı dikkatli olmalılar. Aynı durum evliler için, eşin akrabaları için de geçerlidir. Her zaman olduğundan daha maceraperest ve yeniliğe hazır olacaksınız. Yükselen zihinsel ve bilişsel enerjinizi yeni bir alanda eğitime başlayarak veya seyahat ederek kullanabilirseniz bu konular size çok şey katacak. Uzun zamandır yapmayı ertelediğiniz bir kitap, yayın projeniz varsa tam sırası !

Merkür 5 Temmuz'da toplumsal bilinç, seremoniler, inanç ve yurtdışıyla ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Bu alanlarda problem çıkarmaya aday bir gökyüzü pozisyonundan bahsediyoruz. Bu nedenle farkındalığınızı korumaya çalışmalısınız. Örneğin yurtdışına gidecekseniz gecikmeler ve hatalarla rötarlar meydana gelebilir, hazırlık olmalısınız. Veya katıldığın düğün vb. kutlamalarda aniden problemler yaşanabilir. İnançla ilgili tartışmalardan da kaçınmakta fayda var.

 

 

OĞLAK

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda önemli kararlar alabilirsiniz. Taşınmayı düünüyorsanız ev bulma konusunda da önemli fırsatların çıkabileceği bir dönemde olacaksınız.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte Oğlak burçları bu dönemde, resmi dairelerdeki işlemlerine, sigorta ve miras gibi birden fazla kişinin sahip olduğu varlıklarına enerji harcayacaklar. Bir alım-satım yapmanız, yeni bir iş anlaşmasında bulunmanız muhtemel ve para kazanmanız muhtemel. Fakat dikkatli olmalısınız çünkü bulunduğu bölgeden Mars hakkınız olanından daha azına razı olmanıza yol açabilir. Bu bölgedeki Mars aynı zamanda bir tehlikeden kurtuluşu da sembolize eder. Örneğin uzun süredir sizi tedirgin eden bir düşmanınız varsa bu dönemde hayatınızdan çıkıp gidebilir. Çoğu Oğlak metafizik gibi insanın somut dünyadan ayrı da olan gizli güçlerine kendilerini kaptıracaklar. Bu enerjiler size çekici gelmesin, zira bu bölgedeki Mars güç elde etmeyi istese de, bunu bu alanda başaramaz ve zararla çıkması mümkündür. Kronik migren veya kalp rahatsızlıkları olan Oğlaklar temkinli olmalıdırlar.

Merkür 5 Temmuz'da finansla ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Finansal konularda macera aramayın ve risk almayın. Her şekilde arıza yaratabilecek dış uyaranlara karşı temkinli olmalısınız. Kalp ve göz rahatsızlığınız varsa bu ara ekstra özen göstermeniz gerekiyor.

 

KOVA

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bağımlılıklarla veya beslenme konularıyla ilgili sorunlarınız varsa bunların üstüne gitmek için de iyi bir dönem olabilir.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte Kova burçlarının bu ay hareket ve eylem planlarına birebir yakın ilişkiler giriyor. İlişkileriniz birden bire heyecan kazanabilir ve yaşamınıza yeni ve genç bir erkek dahil olabilir. Yalnız Mars'ın bu pozisyonu heyecan arayanlar için iyi olabilirken ciddi ilişkilerin yürütülmesinde zorluklar yaşanır. Rekabet hiçbir zaman bitmeyebilir. İki kişide dominant olduğundan uzlaşma güçtür. Kendi işinin sahibi olan Kova'lar da ortaklarıyla olan sorun ve pürüzlerini halletmeye bu dönemde özen göstermelidirler. Sorununuz varsa bunu iyi bir üslupla karşınızdaki kişilere anlatın. İçinizdeki öfkenin büyümesine izin vermeyin. Resmi işlemler ve yasal durumlar için uygunsuz bir pozisyondur. Bir dava açma sürecindeyseniz dikkatli olmanız önerilir.

Merkür 5 Temmuz'da başka insanlara davranışınızla ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Başka insanlara karşı despot veya ukalâ olup olmadığınızı sorgulayın. Önceden başkaları tarafından sizinle ilgili ötelenmiş problemler şimdi karşınıza gelerek problemleri yüzeye çıkarma eğiliminde olacak.

 

 

BALIK

Yengeç burcunda 2 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürnyen ve Plutonik Tam Güneş Tutulması ve 17 Temmuz’da da Oğlak burcunda gerçekleşecek 2. bir tutulma ile birlikte şanslı bir evredesiniz. Elbette şans buna hazır olanlar ve değerlendirebilecek olanlar için vardır bunu unutmamalı. Bu süreç çook iyi karar vermeyi ve her zaman uzun vadeli düşünmeyi gerektiren bir süreçtir. Her şeyi en az iki kere düşünün ve mümkünse yazarak düşününün.

Mars'ın Aslan'a geçişiyle birlikte Balık burçları için bu dönemin en önemli konusu iş ve rutin hayatları. Tüm enerjinizi günlük rutininize yöneltin ve işyerinizde daha fazla zaman harcayın. Enerjinizi bu şekilde doğru kullanabilir ve bu alanlara yönlendirebilirseniz hem bedensel hem de zihinsel açıdan oldukça verimli bir döneme girmiş olursunuz. Buradaki Aslan burcu semboliği sizi bu alanda yüceltebilir ve popülerleştirebilir. Ateşli hastalıklar ve kan rahatsızlıklarına meyilli balıklar bu dönemde dikkatli olmalılar. Günlük rutinin içine sokulacak ufak bir spor aktivitesi programı enerjiyi düzenleyecektir. Yanınızda çalışan kişilere karşı ve ufak tefek iş kazalarına karşı da dikkatli olmalısınız. Özellikle sıcak ve yanıcı maddelerle çalışan balıklar ekstra önlem almalılar. İşlerinizde uyanık olmalı ve asla aceleci davranmamalısınız.

Merkür 5 Temmuz'da işle, hastalıkla ve günlük rutinle ilgili alanınızda Mars'la kavuşarak önce durağa girecek, ardından da gerilemeye başlayacak. Her türlü meslekî aksiliğe karşı bugünden hazırlanmanız gerekiyor. Bu alanda ters gidebilecek her şey ters gitmeye meyilli olacak. Kalp ve göz problemi olan Balıklar da bu dönemde sağlıklarına ekstra özen göstermeli. Kalbi çok yoracak faliyetlerden kaçının.

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın