İnternet Sorunu

 

 

Tahmin:

"[…] Akrep burcu manüplatiftir, Kova burcuna yansır ve 3. evle 9. ev yöneticisinin bir araya gelerek Ay’a 150’lik açı kurması halkı (Ay) yanıltmak için (150) özellikle sosyal medyanın (Akrep-Kova) bu yıl çok daha aktif kullanımını sembolize ediyor. Kitle iletişimi üzerinden çok daha büyük manüplatif operasyonlar görebiliriz ve bu durum da halkın iletişimsiz kalmasına, tedirgin olmasına veya yanlış bilgiler almasına yol açabilir. Söylentiler ve iftiralar had safhada. Dikkatli olmalı. (…) Özellikle bilgi, bilginin doğruluğu veya yanlışlığı, varsayımlar ve iletişim kopukluğu, eksikliği zorlukların en büyük nedenlerinden birisi olmaya aday…. […] "

(24 Aralık 2018 – 29 Ekim 2019 aralığında Türkiye için. Zodyak Astroloji Dergisi Kış 2018 Sayısı, Baturalp Terzioğlu, Sayfa 18)

 

 

Tahmin Sonucu:

14 Mart 2019 tarihinde yaşanan yaygın internet sorunu sonrasında yetkililer durumu takip ettiklerini açıkladılar:

 

Bu olaydan daha önce de RTÜK'ün cin kelimesini yasakladığına dair gerçeğinden saptırılmış bir söylenti viral olmuştu. (Siyasi partiler, onların kurumları veya bağlantılı kişiler ve parti liderleriyle ilgili söylentiler sürekli olduğundan onları es geçiyoruz).

 

 

Not1: Burada yer alan tahmin de dahil olmak üzere Tahminler kategorinde gördüğünüz tüm tahminler şimdiye kadar Devrim Dölen tarafından yapılmıştır ve hem çıkan hem de çıkmayan tüm tahminler konulmuştur. Diğer tahminlere ulaşmak için tıklayınız: Tahminler

 

Not2: Zaman geçtikçe ne yazık ki tahminlerin altına konulan linkler ölüyor. Fakat internete konulan bir şey asla kaybolmaz. Tüm eski internet arşivine https://web.archive.org/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

İLGİLİ YAZI:  Liderlik Üzerine Bir Deney ve Astroloji

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın