Susurluk Kazası Astrolojik İnceleme

Susurluk’ta meydana gelen bir trafik kazası neticisinde, derin devlet ve mafya ilişkileri açığa çıkmıştı. Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli skandallarından birisinin başlangıcı da bu kazadır.

 

 

240 km. hızla giden bir araç (Asc. lordu Merkür ve Merkür de 1 derece 37 dakika ile ortalamadan hayli hızlı seyrediyor) yoldaki bir kamyona çarptı. Merkür, 3. evdeki yolları sembolize eden Ay Aslan’a kare. Merkür 4. evdeki Mars Başak’la da karşılıklı ağırlamada. Bu ölümlü bir kaza. Gizli bağlantıların (Merkür Akrep) açığa çıkması da Merkür’ün kavuştuğu Güneş’le görülebiliyor.

 

 

Halk (Ay) bilmedikleri konusunda (Akrep, antiscium Kova: Karanlık bir organize grup) aydınlanmış (Aslan) oldu. Akrep-Aslan kontra antiscium ayrıca. Kamyon şoförü (Ay) hiçbir şey yapmamış, olayda hiç kusuru olmayan, hatta ekmek teknesi hasar gören (kare açı, ayrıca Boğa antiscium: Hak edilmiş paranın kontrolü dışında hasar görüşü) Hasan Gökçe idi. Halk, “Türkiye seninle gurur (Aslan) duyuyor” sloganları attı Gökçe’ye.

 

 

Halk (Ay) bununla da kalmadı ve Türkiye tarihinin en büyük sivil eylemlerinden birisini başlattı: Sürekli Aydınlık İçin (Aslan), 1 dakika Karanlık (Ay) eylemleri. Işık açıp kapıyorduk. Birlik beraberlik duygusu (Boğa antiscium) eğlenceliydi de (Aslan).

 

Turunçgillerin, acı tadı olan tatlılara ne kadar yakıştığını fark ettiniz mi? Turunçgiller Güneş’le sembolize edilir ve özellikle kabuklarından hazırlanan zest, bazı tatların nefis bir bileşenidir. Benmari usulüyle eritilmiş (Ay Aslan) chili biberli çikolata (Mars-Venüs), şekerli portakal kabuklarıyla çarpıştırıldığında (kare) nefis olur mesela. Patiswiss’in bu çikolatası şu anda Migros’ta indirimde de, onu da haber vermek istedim. Susurluk skandalından banane ya.

 

Devrim Dölen Gürbak

 

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın