Astrolojide Tacizler

 

2019 yılında taciz konusu Dünya gündemine bu sefer ünlü isimlerle oturdu.

 

 

Dünyanın en ünlü tenorlarından İspanyol Placido Domingo (üstteki fotoğraf), farklı milletten 9 kadın tarafından cinsel tacizle suçlandı. ABD merkezli haber ajansı Associated Press’in yayınladığı röportajlarda; farklı ülkelerden 9 kadın; ünlü tenor Placido Domingo tarafından cinsel tacize uğradıklarını iddia etti.

 

 

2001-2005 yılları arasında FBI araştırması ile 14-15 yaşlarında kız çocuklarını istismar eden amerikalı milyoner Jeffrey Epstein (üstteki fotoğraf) ise 10 Ağustos 2019’da hapisteki hücresinde kendisini astı.

Epstein olayında ilginç olan ve gündeme asıl oturmasını sağlayan; onun önceki yıllarda bu suçlamalardan nasıl kurtulduğu, savcı ile yaptığı anlaşma detayları ve kendini kurtaran avukatların Donald Trump ile olan bağlarıydı.

 

 

Haritada içte Domingo’nun AA ratingli haritasını, dışta ise Epstein’ın haritasını görüyorsunuz.

 

Jüpiter (aşırılık) ve Satürn’ün (baskı, daralma) olduğu noktalarda gölgeler (dengenin bozulduğu alanlar) oluşur. İki adamın da Jüpiter ve Satürn’leri cinsellikle ilgili Venüs burçlarında.

 

Her iki adamın da dürtüleri sembolize eden Ay’ları Koç burcunda ve her hangi bir kontrole sahip oldukları (örneğin Satürn açısı gibi) görülmüyor.

 

Ay’ların dispozitörü ve eylemden sorumlu Mars’lar ise yine her iki adamda Jüpiter (aşırılık, sınırları aşmak) burçlarında.

 

Yay Mars’ını daha önce Adnan Oktar ve Müritleri Soruşturma Altında adlı incelemede irdelemiştim, okumak için linki tıklayabilirsiniz.

İLGİLİ YAZI:  Hastanelerde Yıkım

 

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın