Dolunay Ritüelleri

 

Duyduk ki Dolunay Ritüelleri baya revaçtaymış. Tabiki bunda da geri kalmak istemedik ve kendi bakış açımıza uygun ritüeller geliştirdik. İşte hayatınızı kolaylaştıracak, en bilimsel teknikleri arkasına almış o ritüeller:

 

 

ŞEKER KRİSTALİ RİTÜELİ

(Bereket için Boğa Dolunayında)

2.5 ölçek toz şeker ve 1 ölçek suya ihtiyacımız var. Geri kalanı alttaki video benden daha iyi anlatıyor.

(Şeker Venüs sembolü. Para da Venüs sembolü. Demek ki şeker büyürse para da büyür mantığından yola çıkıyoruz. Olmadı kredi çekin.)

 

 

 

GALYUM RİTÜELİ

(Kısmet açmak için Terazi Dolunayında)

Son kaşık bükücülerin foyasını ortaya çıkarmış gibi olacağım ama olsun. Galyum elinize aldığınızda eriyen bir metaldir. 1. Önce bir kalıp yardımıyla, kısmetinizin kilitli olduğunu evrene anlatacak bir kilidi galyumdan döküyorsunuz. 2. Terazi dolunayı sırasında Evlendirme Dairesi çatısı üstünde bekletilmiş suyu alıp bu galyumdan kilidi içine atıyorsunuz. 3. Kilit erirken evrene ne yapması gerektiğini söylemeyi unutmayın, kendi düşünemiyor çünkü.

Galyumla ilgili bir video:

 

 

 

 

JELİBON RİTÜELİ

(Düşmanı helak etmek için Koç Dolunayında)

Vodoo bebeği yerine Jelibon ayıcık alıyoruz ve onu spiritüel anlamda düşmanımız olduğuna ikna ediyoruz. Koç dolunayında beklettiğimiz suyun içine koyduğumuz ayıcık gitgide şişmeye başlıyor, şişmanlaşıyor. Düşmanımızın da spiritüel mantıken gitgide şişmanlaması lazım. Olmadı jelibonu köpekbalıklarına yediriyoruz.

 

 

 

 

DENİZANASI RİTÜELİ

(Kafa dinlemek için Balık Dolunayında)

Naylon poşetten yaptığımız denizanasını şişeye koyup Balık dolunayında beklettiğimiz suyun olduğu şişeye koyup kafa dinliyoruz.

 

 

 

 

YERÇEKİMSİZLİK RİTÜELİ

(Sınırları aşmak için Kova Dolunayında)

Uzun zamandır sınırlarınızı aşamadığınızı düşünüyorsanız işte bunun üstesinden gelecek ritüel. Yerçekimsiz bir ortamda Kova dolunayında beklettiğimiz suyla oynuyoruz.

 

 

 

 

KOCAYA SÖZ DİNLETME RİTÜELİ

(Söz dinletmek için Oğlak Dolunayında)

Bir adet eşek dilini alıp nanopartiküllere ayırıyoruz ve kocaya yediriyoruz. Eğer nanopartiküllere ayıramazsanız hiç bir işe yaramaz çünkü sadece nano partiküler parçacıklar yüksek sindirilebilirliğe ve emiciliğe sahiptir. Nanopartüküllerin üretim yöntemlerini öğrenmek için linke bakınız: http://www.metalurji.org.tr/dergi/dergi150/d150_3138.pdf

Uğraşmak istemeyenler çok yakında piyasaya sürülecek olan Eshpirin’i de bekleyebilirler.

 

 

 

 

İSTİHBARAT RİTÜELİ

(İstihbarat almak için Akrep Dolunayında)

1.000’e yakın Akrep burcu cin, rölativite, superstring, kuantum vs. den anlayan bilim adamlarına gönderilir. Sonra bu cinler aldıkları bilgiyi inatçı-cine iletir. İnatçı-cin dünyanın en zeki insanini bulur ve 10 yil boyunca onun yaninda kalarak bu bilgileri ona aktarir ve kimseyle de görüştürmez. Sonra theory of everting’i bul der. Buldurmadan ordan ayrilmaz. Cevap alinca bu cin size geri dönecektir.

Bu cinleri maliyeti düşürmek için “dinozorlar pullu muydu yoksa tüylü müydüler?” , “evren rastlantısal mıdır deterministik midir?”, “büyük iskender eşcinsel miydi?”, “venüs’ün güzellik sırları neydi?”, “trilobitlerin soyu neden tükendi?” gibi sorularınızı cevaplamak için de kullanabilirsiniz. Hatta ve hatta onları kendi doğumunuzu izlemeye gönderebilir, doğum saatinizi atom saati esaslarına göre kayıt etmelerini sağlayabilirsiniz.

Cinler ışık hızını aşamadıkları için bu ritüel uzun vadeli düşünülmelidir.

 

 

 

 

Not: Buradaki protest mizah yazısı sahte astrologların saçma sapan önerileri üzerine eğlenmek amacıyla yazıldı. Gerçek astrolog ve gizemci dostlarımızın/meslektaşlarımızın ezoterik uygulamaları + inançları vs. ile bir sorunumuz yoktur.

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın