Filipinler’de Timsah Saldırısı & Vahşi Yaşama Dair Astrolojik Bir Analiz

 

https://www.channelnewsasia.com sitesinin verdiği haberine göre Filipinler’ de bir timsah, ailesiyle birlikte bot gezisinde olan 10 yaşındaki çocuğu suya düşürerek parçaladı. Baba, yalnızca çocuğun kafasını ve bacaklarını kurtarabildi. Filipinler polisi, çocuğun vücut kalıntılarının nehrin kıyısına vurduğunu bildirdi.

 

Artan Filipinler nüfusu, insanların timsahlara daha yakın bölgelerde yaşamasına sebep oldu. Böylece vahşi yaşam alanları daralmaya başladı ve yerel yetkililerden Jovic Pabello’nun söylediğinde göre 2015 yılından itibaren timsah saldırıları başlamış oldu.

 

 

 

 

Büyük hayvanları Jüpiter ve vahşi alanları da 12. ev sembolize ediyor.

Konuya yabancıysanız şu yazıyı okuyabilirsiniz: Hayvanlarla İlgili Genel Evrensel Sembolikler

Ek bilgi: 2018 yılında “Bir Zürafa Tarafından Öldürülen Yönetmen: Carlos Carvalho” adlı incelememe de linkten ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yukarıda içte Filipinler’in natal haritasını, dışta ise progress haritayı görmektesiniz.

İnsan nüfusu (Natal harita 1. evdeki Ay – Mars kavuşumu) artmaya başladıkça 2015’ten itibaren progress Mars’ın Chiron ve Jüpiter’le exact kavuşmaya başladığı görülüyor.

Bu yıldan itibaren progress Satürn (daralma ve sürüngenler) de 12. evdeki (vahşi yaşam alanları) stelyumun üzerinden geçiş yapıyor. 12. evden gelen progress Merkür de natal Ay – Mars üzerinde…

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın