Marium Öldü & Vahşi Hayat Üzerine Bir Başka Mundane Astroloji Analizi

 

Bir dugong olan Marium, Nisan ayında Tayland’da kendi başına yüzerken bulunmuştu. Hayvan severler onu dugongların yaşadığı bir bölgeye bıraktı fakat Marium ısrarla insanlardan uzaklaşmadı. Uzmanlar Marium’un anne arayışının farkına vardı ve ona süt vermeye başladı.

 

 

Marium’un, kurtarma ekibinden bir kişinin kucağında, ona sarılır halde görüldüğü fotoğraflar internette viral olmuştu ve bakımı için başlatılan kampanyada iki günde yaklaşık 316 bin TL toplamıştı.

 

Ağustos’un başında yemek yemeyi reddeden Marium, özel bir tanka alınmıştı. Bir başka dugongun da saldırısına uğradığı sanılan Marium’un 17 Ağustos sabahı öldüğü belirtilirken, otopside küçük plastik parçalarının bağırsaklarını tıkayıp enfeksiyona yol açtığının tespit edildiği ortaya çıktı.

 

Hayvanlarla İlgili Genel Sembolikleri görmek için linke tıklayın: Hayvanlarla İlgili Genel Sembolikler

 

 

 

Vahşi hayvanları Jüpiter ve 12. ev sembolize ediyor. Soldaki haritada içte Tayland’ın haritası. Dışta, Marium’un öldüğü günü görüyorsunuz.

Hastalığından itibaren natal Jüpiter’in üzerinden yanık Mars ve Venüs geçiyordu. Yanık Mars aynı zamanda 12. ev Mars’ı ile 3 orb dahilinde bir kare açıda da duruyor.

 

Benzer bir örnek: Filipinler’de Timsah Saldırısı & Vahşi Yaşama Dair Astrolojik Bir Analiz

 

Benzer bir başka örnek: Bir Zürafa Tarafından Öldürülen Yönetmen: Carlos Carvalho

 

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın