Göçük ve Ufak Depremler

 

 

Tahmin:

"[…] yer altı ile ilgili veya kayganlıktan (Ay ve Yengeç, Chiron Balık) kaynaklanan -erozyon veya ufak depremler gibi- doğal olaylarla da ilgili. Ki burada tekrar kendi dispozitörü Merkür’le 150’lik açısını ve Merkür’ün de 4. evi (muhalefet, doğal kaynaklar ve yeraltı) yönetmesini tekrar hatırlamamız lazım… […] "

(24 Aralık 2018 – 29 Ekim 2019 aralığında Türkiye için. Zodyak Astroloji Dergisi Kış 2018 Sayısı, Baturalp Terzioğlu, Sayfa 19)

 

 

Tahmin Sonucu:

Kayseri'de kongre merkezî binasının çatısı, Balat ve Kartal’da iki bina, Mersin’de 11 mahaleyi bağlayan, Tokat ve Gaziantep’te dağ yolu, Kale ve Güllük mahallelerinde 2 ev, Manisa’da bir çocuk parkı, İzmir Bornova’da  ve Düzce’de bir mahalle, Muğla’da bir maden sahası çöktü ve Menderes’te obruklar açıldı. Türkiye’de ve Türkiye’ye sınırı olan bir çok yerde de, çoğu şehirde birden hissedilen ama büyüklüğü yüksek olmayan bir dizi deprem meydana geldi. 

 

 

Not1: Burada yer alan tahmin de dahil olmak üzere Tahminler kategorinde gördüğünüz tüm tahminler şimdiye kadar Devrim Dölen tarafından yapılmıştır ve hem çıkan hem de çıkmayan tüm tahminler konulmuştur. Diğer tahminlere ulaşmak için tıklayınız: Tahminler

 

Not2: Zaman geçtikçe ne yazık ki tahminlerin altına konulan linkler ölüyor. Fakat internete konulan bir şey asla kaybolmaz. Tüm eski internet arşivine https://web.archive.org/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın