Kedilere Satürn Durak Tavsiyesi

 

Satürn duraktayken yaşamınızın hızını azaltmanız gerekebilir. Örneğin günlük uyku/dinlenme sürenizi 18 saatten 22 saate çıkarabilirsiniz.

Tavşan uykusu modundayken yaşamınızdaki sorumluluklarla ilgili şeyleri gözden geçirebilirsiniz. Örneğin homo-sapiens köleniz size karşı olan yükümlülüklerini tam olarak yerine getiriyor mu? Tuvaletinizi zamanında temizlemiyorsa belki de artık halıya yapmanın vakti gelmiştir? Tembelliğinden kanserojen olan silika kum kullanıyorsa ceza süresini ve gücünü arttırmanız, örneğin yatağına kusmanız gerekebilir. Unutmayın; Satürn baskı ve ceza yöntemiyle çalışır ama bunu dozunda yapmalısınız.

Satürn bir konuyu fazla ciddiye alma kaynaklı, pasifize kalmak da demektir. Duraktayken daha önce ciddiye aldığınız bazı nahoş konuları (veterinere gitmek gibi) düşünebilir, neden bazı alanlarda pasifize kaldığınızı anlayabilirsiniz. Kedi ödüllerinden bugünlerde  geçmişte aldığınız hazzı alamayabilirsiniz. Merak etmeyin geçecektir.

Homo-sapiens köleniz üzerinde de bazı sorumluluklarınız olduğunu unutmamalısınız. Şu ara kendisini enerjisiz ve pasifize hissediyor olabilir. Boşuna önce lazere sonra da suratına bakmayın. Yapabileceğiniz en iyi şey bir şeyleri yere atarak onu hoplatmak olabilir. Birkaç kere yaptığınızda enerjisi yerine gelecektir. Satürn teknolojiyi sembolize ettiğinden özellikle bu hafta kabloların kemirilmesi tavsiye edilmez. Aman dikkat. Kemirme dürtünüzü kontrol edemiyorsanız çarpılma tehlikenizin pek olmayacağı çok ince kabloları tercih etmelisiniz.

 

Fotoğraf: Çitos (Tekir) ve Doritos (sağda beyaz)

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın