19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Uranüsyen Dolunay

 

19 Nisan’da Terazi burcunda Uranüsyen bir dolunay meydana gelecek. Dolunay'ın Terazi burcunun son derecelerinde gerçekleşmesi, etkilerinin ortaya güçlü çıkacağına işaret ediyor.

Ay gizli saklı işleri, saklanmış gerçekleri sembolize eder. Dolunaylar ise aydınlanmayı anlatan Güneş'in etkisiyle bu saklı gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olur. Bir Dolunay hem farkındalık hem de sonuçlanmalarla ilgilidir.

Terazi burcundaki bir Dolunay ise her türlü ikili ilişkiye ve rekabete ilişkindir. Dolunay sırasında aydınlanacak gerçeklere karşı uyanık olmalı ve ikili ilişkilere dikkat etmeliyiz. Sağlık açısından da bel ve böbrekle, enerji sorunları oluşabilir. Birilerinden yardım istemek/almak için de iyi günler değildir.

Dolunaya eşlik eden Uranüs ise beklenmeyen durumlarla, mantık içermeyen olaylarla ve krizlerle ilgilidir.

 

 

Koç Burcu

Bu dolunay sizin için ikili ilişkilerle ilgili aydınlanmalar ve sonuçlanmalar getirecektir. Taşınmayı düşünüyorsanız bu alanda da fırsatlar meydana gelebilir.

 

Boğa Burcu

İş ve mesleğinizi ilgilendiren konularda bu dolunay ani ve önemli aydınlanmalar ve sonuçlanmalar getirecektir. İş arayan bir Boğa iseniz bu süreçte iş bulabilirsiniz. Sağlık problemi olan Boğalar için de şifalanma veya doğru teşhis zamanı olabilir.

 

İkizler Burcu

Sizin için oldukça şanslı bir evre olabilir. Çocuğunuz varsa onlarla ilgili aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Sevgiliniz varsa ilişkinizi ciddi bir boyuta taşıyacak önemli gelişme ve sonuçlanmalar da olması gayet olasıdır.

 

Yengeç Burcu

Evle ve yaşadığınız yerle ilgili önemli gelişmeler ve sonuçlanmalar olabilir. Ev ve aile içi durumlara ve özellikle ailevî ilişkilere karşı temkinli yaklaşın.

 

Aslan Burcu

Sizin için farkındalıkla dolu günler olacak. Önemli aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Önünüze merak ettiğiniz herşeyin cevabı gelecek. Yakın çevrenizle ilgili sorunlarınız varsa onların da sonuçlanacağından ve yeni şeyler öğreneceğinizden bahsedebiliriz.

 

Başak Burcu

Finansal açıdan hiç beklenmeyen olumlu sonuçlanmaların olacağı bir zaman. Ayrıca özdeğerinizle ilgili önemli aydınlanmalar da yaşayabilirsiniz.

 

Terazi Burcu

Bu dolunay burcunuzda meydana geleceği için sizi oldukça ilgilendiren önemli aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Merak ettiğiniz ne varsa bu evrede önünüze serilebilir. İkili ilişkilerle ilgili önemli aydınlanmalar ve sonuçlanmalar da meydana gelecektir. Evliyseniz yenilenme, değilseniz evlilik ihtimali. Kendinizde de önemli fiziksel değişiklikler yapabilirsiniz. Ne zamandır istediğiniz değişimleri gerçekleştirme vakti.

 

Akrep Burcu

Başkalarıyla ilgili önemli ve mahrem bilgilere ulaşabileceğiniz bir evre. Bir ilişkide sizden saklanan gerçeklere de ulaşabilirsiniz.

 

Yay Burcu

Gelecek planlarınız için önemli aydınlanmalar yaşayacağınız bir evre. Bu günlerde bilgiye açık olun çünkü ilerleyen zamanlarda bu edineceğiniz bilgi ve farkındalıklar önemli olacak. Uzun süredir bitiremediğiniz şeyler varsa sürpriz sonuçlanmalar olacaktır. Ayrıca sürpriz yardımlar alabilir, hiç ummadığınız olumlu hadiselerle karşılaşabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu

Yaşadığınız yerle ilgili sonuçlanmalar. Ayrıca bu günlerde evle ve içdünyanızla, ailenizle ilgili sürpriz aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Hiç ummadığınız bir aile bireyinden yine sürpriz bir yardım görebilirsiniz. Aile içi değişimler anahtar kelime olacaktır.

 

Kova Burcu

Eğitim alan bir Kova iseniz sonuçlanmalarla ilgili olacaktır. Ayrıca ilerleyen zamanlarınızda çok önemli olacak bilgiler de bugünlerde gelecektir. Başkalarından duyacağınız her söze dikkat edin çünkü oldukça faydalı olacaklar. Yurtdışına çıkmayı planlıyorsanız bu konuda sürpriz bir yardım söz konusu. Yaşam felsefeniz ve astroloji konusunda da bilgelik zamanı gibi görünüyor. Sürpriz yardımlar bu alanlarda da söz konusu olacak.

 

Balık Burcu

Hiç beklemediğiniz, başkalarıyla ilişkili mahrem bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu alanda aydınlamalar da olacaktır. Finansal konularda da, ortaklık konularında da çeşitli aydınlanmalar söz konusu olacak. İkili ilişkiler ve cinsellik üzerine de çeşitli bilgileri alacağınız bir zaman.

 

Uğur Alp Pekşen

Astroloji Akademisi öğrencisi

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın