Zodyak Astroloji Dergisi Sayı 29 (Dijital)

Merhaba sevgili Astroloji severler,

2023 Sonbahar sayısında yine sizlerle birlikteyiz. Değerli astrologlarımızın yeni yazı ve analizlerini bu sayıda da beğeneceğinizi umuyoruz.

İlerleyen sayılarımızda, basılı dergi seçeneğinin olmayacağını şimdiden haber vermek istedim. Dergimiz yine aynı şekilde çıkmaya devam edecek ancak sadece dijital olacak. Bunun sebebi sizlerin de tahmin edebileceği gibi artan maliyetler. Derginiz, 160 sayfa ile bir kitap gibi. Aslında aynı sayfa sayısıyla bir kitaptan da daha yüksek maliyetli çünkü renkli. Bir kitabın renkli olması onun maliyetini minimum 2 katına çıkartmakta. Kâğıt, kapak, baskı makinesinin maliyeti vb. gibi kalemleri de son yıllarda artan fiyatlarla birlikte düşündüğünüzde durum ne yazık ki ortada.

Dijital bir derginin de avantajlı tarafları var elbette. Yer sıkıntısını ortadan kaldırmak, her an elinizin altında olması vb.

Tüm emeği geçen yazarlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Tolga Gürbak

Satın almak için tıklayınız

İÇİNDEKİLER

Mundane & Suriye ve İç Savaş Seher Tartan 7-15
Mundane & Ülke Mutfakları Devrim Dölen Gürbak 1-32
AstroTarih & Erzurum Kongresi Tijen Sabırlı 35-39
Coğrafî Astroloji & Avustralya Burçin Yalçın 41-48
AstroSanat & Saksafonun İcadı Caner Sobacı 51-58
İnceleme & Hindenburg Felâketi Gülçin Yaman 61-70
Doğa Astrolojisi & Köpek Balıkları 2 Devrim Dölen Gürbak 73-130
Kişisel Gelişim & Venüs Sorunsalı Seher Tartan 133-137
AstroFarkındalık & Sibel Erkan Olayı Sibel Sağlam 141-146
Mundane & Tabu Yemekler Devrim Dölen Gürbak 149-154
AstroMizah & Türlerin Mutfağı Devrim Dölen Gürbak 155-156

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın