Anthony Bourdain Astrolojik Analizi

Mükemmel tatlının peşinde olduğumdan şu ara şeflere takmış olabilirim. Anthony Bourdain, Dünyanın en önemli şeflerinden. Evet dikkatinizi çekmiştir. Bir kaç gün önce yayınladığım Dünyanın en iyi şefi olan Alain Ducasse ile aynı pozisyona sahip. O yazıyı henüz okumadıysanız tıklayın: Alain Ducasse Astrolojik Analizi

 

 

 

Meslek yöneticisi Ay Oğlak burcunda peregrine/exile (asaletler tü kaka demiyeyim sonra kalpler dıkşın dıkşın diye havada uçuşuyo) ve Mars Balık ile sekstil açıda. Üstelik dispozitör yine Satürn Akrep. Hayır aynı gün doğmadılar, aralarında 49 gün var. Yani sadece bu gök cisimleri ortak. Anthony Bourdain gönderimden kopipast 🙂 :

 

“… daha küçük yaşlardan itibaren gıda (Ay) konusunda uzmanlık (Satürn) geliştiriyor. Ay exile konumda. Haliyle yüksek çaba, standartların dışında bir yemek ustalığı ve ardından uluslararası bir başarı gösteriyor.”

 

 

Nefis bir Ay Oğlak/Satürn Akrep sextile Mars atraksiyonu: “Tazesini soyamayacak kadar tembel misiniz? Öyleyse sarmısak yemeyi hak etmiyorsunuz.”

Anthony Bourdain, 2018’te ölene kadar, Miami, Washington, Tokyo ve New York’taki Brasserie Les Halles’ın baş şefiydi. Dünya’da en çok satan yemekle ilgili kitaplar da yazdı. Bu kitapları farklı tatlar peşinde, Dünyayı dolaşırken yazdı ve tv programı da yaptı.

 

Evet Ducasse’den daha farklı olarak onun 1. evinde Jüpiter Aslan var. O televizyona da yöneldi. Ayrıca insanları pek umursamadan ona buna laf atıp, kötü yemeği aşağılaması da ayrı bir özelliği. Dans etmeyi hiç sevmemesine rağmen, gittiği yerlerde onu sürekli zorla dans ettirmeleri daimi şikayet nedenidir de. Ay buralar çok tanıdık geldi. Ah bir de kendisini “doğuştan züppe” birisi olarak tanımlıyor. Komik, milletle içki yarışması yapan, İstanbul’a geldiğinde bir kadınla iddialı okey oynayan vs biri. Jüpiter’i de 12. evdeki Yengeç Güneş’iyle karşılıklı ağırlamada. Bestseller olan yemek temalı kitaplarıyla hafızalara kazındı (12. ev)

İLGİLİ YAZI:  Jean Paul Sartre / Astrodatabank

 

 

 

Ducasse Balık Mars’ıyla astronotlar için yemek hazırlamıştı, Bourdain ne yaptı peki? Öncelikle balık restorantlarında çalıştı. Ayrıca mutfak ilgisi, küçükken ailesi ile birlikte Fransa’ya yaptığı gezide, ilk kez istiridye yemesiyle de başlıyor. Evet hem Ay Oğlak hem de Mars Balık temasına uygun bunlar. Bir de Mars’ın 9. ev yöneticisi olarak 8. evde olduğunu görüyorsunuz. Yemek kitaplarından birinde, New York lokantalarının gizli gerçeklerini de yazdı 🙂

 

 

7 yöneticisi 4. evde (ölüm) ve Aslan Jüpiter’ine kare. Ne yazık ki sevgilisi kendisini aldatınca intihar etti.

 

Bu arada dikkat edilirse: Ölümü sembolize eden evde duran Satürn Akrep ve dispozitörü Mars Balık 8. ev bir kişide ortak: Marlyn Monroe. Hani belki cevap olur merak eden varsa.

 

Veya geçtiğimiz günlerde, profilinde “ezoterik astroloji” yazan birinin, benim “İstiklal Caddesi Terör Saldırısı” gönderimin altına yazdığı gibi astrolojik verileri boş verip “ameriga öldürdü la, kallavi laflar etme devrim dölen gürbak” diye de devam edebilirsiniz tabi 🙂 Kinci değilim hayır. Ama gölge tarafım aşırı alaycılık, azaltarak bırakmaya çalışıyordum derdim ama yalan söylemeye zahmet etmeyecek, fani eleştirileri çok tınmayan aslanlarım var.

 

Devrim Dölen Gürbak

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın