İstiklal Caddesi Terör Saldırısı

İstiklal Caddesi’nde ne yazık ki hain bir terör saldırısı gerçekleşti.

Adana seminerinde bahsetmiştim. Mars İkizler olan FRANSA Türkiye üzerinde bugünlerde çakallıklar yapacak diye (Instagram üzerinden de canlı yayınlanmıştı). PKK Fransa’nın (ve Yunan) başlıca iti zaten. Hatırlanırsa teröristbaşı Apo’nun Suriye’den ilk kaçtığı yer Yunanistan olmuştu. PKK’nın orada kampları olduğu da biliniyor. Biz Fransa ve ABD gazıyla, hevese gelen Yunan siyasetiyle uğraşırken taşeronları ve içteki hainler de boş durmayacaktı söylediğim ve sizin de bildiğiniz gibi.

Fransa’nın geçtiğimiz günlerde de İşid’i beslediği ortaya çıkmıştı. Fransa zira global bir terör örgütü besleyicisi. Pis ellerinin üzerinde olmadığı ülke yok gibi. Buna özellikle Mısır’da gözlerimle şahit olmuştum, üstelik güya Fransa orada “resmi” olarak yoktu ve Arap Baharı öncesiydi. Üstelik Tunus’ta olduğu gibi “biz Tunus’a uygarlık getirdik” diyebilecek kadar da pişkin. Terör suçlularını asla iade etmiyor. Buna müsamaha gösteren tek ülke ise sadece İtalya. PKK Fransız vatandaşlarından rahat rahat “bağış” topluyor, kitaplar basıyor, yazarlar kitaplarında adlarını geçiriyor, arada göstermelik gösteriler düzenliyor vs.

 

Mars İkizler ABD de Fransız yardakçısı Vietnam günlerindeki gibi. Bilindiği gibi ABD Vietnam’a, orada işgalci olan Fransa’ya yardıma gitmişti. Fransa ABD’yi “komünizm” ile korkutmuş ve işe de yaramıştı. ABD Vietnam’da gömülürken bu işten karlı çıkan her zamanki gibi Fransa olmuştu. Nedense bunlar unutulur, ben de hatırlatma yapmak zorunda kalıyorum o yüzden. Yani baş şeytan, trafik kazası olsa veya göktaşı düşse “ameriga yapmıştır” kafasıyla yapılan mantık kullanımıyla tespit edilmiyor. Fransa hep buradan besleniyor zaten bin yıldır. “Sadece komünizme” düşman olan ABD hakkında düşünürken, bu fanatik komünist kafadan çıkarak daha geniş ölçekten, “konuya dikkat ederek” ilerlemeniz gerekiyor yani.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelelim saldırı anı haritasına. Olay haritalarında her zaman 1. eve bakılır. 1. ev yöneticisi Mars İkizler’de 3. evde. Bu bir sokak saldırısı ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bir yer. 3. ev ve İkizler burcu sokak ve yaya geçişkenliğini anlatan burç. Mars 8. evdeki Merkür’le karşılıklı ağırlamada. Merkür’ün harita lordu ile bağlanması ve 8. evde olması hem sokak saldırısı sembolizmini kuvvetlendiriyor, hem de 2001 yılında Adli Astroloji makalesinde yazdığım gibi saldırganın sadece bir piyon olduğunu, arka planda olayı tasarlayan birinin olduğunu gösteriyor. Ayrıca Mars ölümcül (4. ev, Yengeç’le antiscium).

Saldırganı sembolize eden Mars ve Merkür’e profili belirlemek için de bakalım: Mars 3. evde İkizler burcunda ve retro. Türkiye’ye sınırı olan komşu ülkeden (3. ev, İkizler) bir saldırı (Mars, 8) amacıyla (Mars 10. ev yöneticisi) bir grupla birlikte (Üçgen Kova Satürn) geldiği görülüyor. Venüs de bu noktada profil olarak bilgi veriyor: Çünkü hem kaçak suçluları temsil eden 7. evin, hem de suçla ve gizlenmekle ilgili 12. evin yöneticisi. Ayrıca piyonumuzu sembolize eden Merkür’le de kavuşuyor. Venüs exile konumda. Yani yabancı. Venüs Sümer mitolojisinde savaş tanrıçası. Kıskançlık, nefret, saldırganlık ondan geliyor (Daha fazla bilgi için bkz. Sümerli Ludingirra, Astroloji Eğitimi 1). Modern veya Yunan yorumcuların romantik yorumlarının tersine, klasik metinlerde ve Adli Astrolojide de böyle. Üstelik Akrep burcunda yer alması da gerekmiyor bu nitelikleri sergilemesi için. Piyonumuz küçük aklıyla (Merkür) kendini savaşçı olarak görüyor. O yüzden de bir savaşçı gibi giyinmiş. Ve evet aynı Apo gibi ilk Yunanistan’a (sonra da yavru Fransa Hollanda’ya) kaçacaktı, zira Venüs’ün lokal hattı da buradan geçiyor.

İLGİLİ YAZI:  Sahte Doktor Ayşem Özkiraz

 

 

Bu noktada “kadın” demek istemiyorum. Çünkü burada tutsa da, diğer kriminal vakalarda tutmadığı çokça görülebiliyor. Zira böyle belirteçler genel olarak cinsiyeti belirlemez. Mars’ın İkizler burcunda retro olması canlı bomba olmayı da kabul ettiğini, ölüm korkusu olmadığını ve aslında ikinci, üçüncü bir saldırı gerçekleştirmek için bu olayda ölmekten vazgeçtiğini sembolize ediyor. İkizler ölüm anlaşması yapmakla ilgili (Nedenleri için bkz. Astroloji Eğitimi 2), bu yüzden canlı bombalarda çok görülüyor ve retrolarla İkizler seriye bağlamak anlamına geliyor. 2001 Gümüşsuyu saldırısı ve 11 Eylül terör saldırıları da İkizler etkileriyle, intihar saldırılarıyla işlenmişlerdi.

Merkür ayrıca 5. ev yöneticisi Güneş’le de kavuşuyor. Kişi bir sosyopat (Akrep-Kova antiscium). Olayın tanığı olmaktan ve patlama anını, kaosu görmekten (Güneş) zevk alıyor (5 yöneticisi). Ve ayrıca koca rolü yapan. Ayrıca Güneş nedeniyle piyonumuzun aslında bir noktada bu işe gönüllü olduğunu ve inisiyatif kullandığını da görebiliyoruz. Fakat çok güzel korkmuş ve empatik biri gibi de rol yapabilir.

Tüm Akrepler elbette ülkemiz haritasında da yer alan “komplo teorileri”. Akrep burcunun batılı sembolize etmesiyle birlikte Türkiye’de komplo teorilerine inanç (Jüpiter Akrep, körlük) gerçekler yerine (kare Aslan) daha inandırıcı geliyor. Bazılarına göre bu patlama seçimler yaklaştığı için yapıldı, Twitter’da, bu inancı duyup bu noktadan beslenme amacındaki amatör bir astrolog görünümlü şahıs 10. evdeki Pluto’ya dikkat çekip bu saçma imada bulundu, güya konuşamıyormuş da. Herhalde hayatında baktığı kriminal harita sayısı 5’i geçmemiş olsa gerek. Pluto’yu gördüğü yere daha haritayı inceleyip anlamadan suçlu yapıştırması yapmış. Daha evvel bu tipler 12’ye bakıp yorum yapıyordu, ne oldu o iş? Vaz mı geçtiniz 12. evde minnoş Jüpiter’inizi görünce? Bence 12. evde Jüpiter’i yorumlarsak “uzaylılar yapmış la” diyebiliriz, neden olmasın? Bir başka saçma iddiaya göre ise piyonumuzun fotoğrafında yanında yürüyen İsrailli vatandaşlar olduğundan saldırıyı İsrail gerçekleştirmişmiş. Sonradan bunların turist olduğu ortaya çıktı. Zaten onların İsrail vatandaşı olduklarını da İsrail açıklamıştı, İsrail açıklayana kadar kimse bilmiyordu. Zaten bölge turistik. Bir başka iddia hepimizin aşina olduğu “ameriga yaptı la”. Bu analizi yayınlamamın sebebi de bu saçmalıklar ve astrolojinin içine safsata boca edilişi. Yoksa gruplarda yaptığım ses kaydıyla yetinecektim. Neyse analize devam edelim.

İLGİLİ YAZI:  Sahte Doktor Ayşem Özkiraz

Mars, Satürn (organize suçlar, planlamalar, örgüt) Kova ile üçgen. Öğrenci gruplarımda “patlama oldu” denilip harita paylaşılınca bu üçgene bakarak aynı dakikalarda “terör saldırısı” yorumu yapmıştım. Patlama yakınınında olan ve 3. ev Mars’ının üzerinde tutulmayı yaşamış bir öğrencim hemen Whatsapp gruplarında paylaşım yapmıştı.

Satürn hattı (local space) PKK’nın yuvalandığı Suriye’den geçiyor. Satürn bizim için zaten açık düşman. 7. evin yücelim yöneticisi. Ayrıca hem Kova burcunun hem de Satürn’n varlığı, ayrıca Merkür’ün 6. evi de yönetmesi bize aslında bu olayda PKK’nın bir taşeron olarak kullanıldığı (6. ev yöneticiliği), ana planın uluslararası bir konsorsiyum (Satürn, Kova, 11. ev) tarafından gerçekleştirildiğini söylüyor. Zaten biten, bitme durumundaki terör örgütleri böyledir de. Başka ülkelerin taşeronluğunu yaparlar. Bir nevi hazır eğitimli, kiralık çete grubu yani.

Halkı sembolize eden Ay, Satürn Kova (kitle iletişimi) ile 150’lik. Yayın yasağı geldi ama halk yine de haberlere yasadışı yollarla (Satürn, Merkür üçgeni ve 150’lik doğası) ulaştı. Bir söylentiyle birlikte gerçekleşen 6-7 Eylül olaylarının yaşandığı bir ülkede yayın yasağını doğru buluyorum. Kadının o sıcak anlarda Suriyeli olduğu bilgisi ortalıkta dolaşsaydı kimbilir aportta bekleyen örgütlü casus grupları ülkeyi nasıl bir kaosa sürüklerlerdi. Yine kapanmayacak bir yara bırakırdı Türkiye’nin üstünde böyle bir anarşi. Zira ülkede maşallah herkes her şeye inanıyor. Yeter ki sevmediği birileri hedef gösterilsin.

İLGİLİ YAZI:  Sahte Doktor Ayşem Özkiraz

Bu arada saldırının ana amacı da buydu zaten. Türkiye’deki yabancı rahatsızlığını bilen ve hatta içteki hainlerle birlikte bunu körükleyen dış mihraklar özellikle Suriyeli bir kadını seçti. Hali hazırda sivil huzursuzluğun bulunduğu bir ülkede, bir Suriye’liyi terör için gönderiyorsunuz ve bum. Türkiye bunları çok yaşadı ve Avrupa da bundan çokça beslendi geçmişte. Ana gök cismimiz Mars İkizler’in 12. evdeki Jüpiter’e kare açıyla nasıl saldırdığını görüyor musunuz haritada? Güzel. Amaç, yani Pars Hyleg de tam olarak Mars İkizler’le kavuşuyor. Sivil itaatsizliği körüklemek, iç karışıklık (İkizler, Mars, antiscium 4 Yengeç) ve Jüpiter’e saldırtmak. 6 kişiyi öldürmek, yüzlerce insanı yaralamak ana amaç değil yani. Aklı küçük Merküryen saldırganımız bu geniş vizyondan bakabilseydi nasıl hissederdi acaba? Evet Akrep 2. kitabımda da Sümer mitolojisinden anlattığım gibi inanılmaz bir körlük. Yani piyonumuz kendi yurttaşlarını da nasıl bir tehlikeye attığının farkında olamaz durumda. Zira nefret insanı kör eder ve gerçekleri görmesini engeller.

Peki özellikle Adana seminerimde Fransa’dan üstüne basa basa neden söz ettim? Çünkü sadece Yunanistan’la sorunumuz gibi mantıksal nedenler yok ortada. Astrolojik göstergeler de inceleyen ve görebilen için fazlasıyla açık. Mars İkizler Fransa ve Mars İkizler ABD ile uğraşıyoruz.

 

 

Fransa global anlamda teröre destek veren bir ülke ve bu haritasında açıkça görülüyor. Satürn 7. evden ve 8. evden gelerek Yay burcunda uluslararası bir örgüt yapılandırdığını gösteriyor. Aynı pozisyona Usame Bin Laden de sahip. Dispozitör Jüpiter Akrep burcunda ve Neptün kavuşumlu. Gizli kalan ve yine gizli kalan…. Ve evet Mars’ı da İkizler burcunda. Transit Mars tam olarak ülke suçlarını sembolize eden Ay üzerinde durmuş konumda. Satürn karşıtı da elbette suç. Elbette başka deteylar da var ama bu satırları Adana’da bir otel odasında yazıyorum, çok fazla vaktim yok.

Not: Öğrencilerim Mars İkizler Ecrin fraktalini de hatırlattılar. Zira ölenlerden birinin adı da Ecrin idi.  Okumak için Mars İkizler ve Ecrin Fraktali

 

 

Sevgiler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın