Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığı

 

 

Tahmin:

"13 Temmuz 2018 05:47'de Yengeç burcunda bir Güneş Tutulması olacak. Güneş tutulmaları en temel anlamlarıyla değişimle ilgilidir ve bu tutulma özellikle aile ve ülke ile ilgili önemli ve kalıcı değişimleri haber vermektedir." (23 Haziran 2018 – 2 Ağustos 2018 aralığı için. Bkz.: Tutulmalar Nasıl Yorumlanır?)

Aralık 2017'de yayınanan 2018 Gökyüzü Takvimi'nden.

Not: Buradaki öngörü ayrıca https://astrolojiakademisi.com/wp/13-temmuz-2018-astrolojik-gokyuzu-takvimi/ linkinde ve Zodyak Astroloji Dergisi'nin 8. sayısında da yayınlandı. 

 

Tahmin Sonucu:

Recep Tayyip Erdoğan'ın başkan seçildiği seçime ve yeminine denk gelerek (9 Temmuz 2018) Türkiye'de ilk defa başkanlık sistemine geçildi.

 

 

Not1: Burada yer alan tahmin de dahil olmak üzere Tahminler kategorinde gördüğünüz tüm tahminler şimdiye kadar Devrim Dölen tarafından yapılmıştır ve hem çıkan hem de çıkmayan tüm tahminler konulmuştur. Diğer tahminlere ulaşmak için tıklayınız: Tahminler

 

Not2: Zaman geçtikçe ne yazık ki tahminlerin altına konulan linkler ölüyor. Fakat internete konulan bir şey asla kaybolmaz. Tüm eski internet arşivine https://web.archive.org/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın