Ecrin Eşzamanlılığı

Güncelleme: 13 Kasım 2022. Mars yine İkizler burcunda. İstiklal Caddesi terör saldırısında Ecrin Meydan ve babası Yusuf Meydan hayatını kaybetti.

1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz. 7 Mayıs 2019. Samsun’da kayboldu. Daha sonra cesedine ulaşıldı. Annesinin adı Sevcan.

5 yaşındaki Ecrin. 16 Mayıs 2019. Diyarbakırlı hidrosefali hastası Ecrin için #küçükecrinölmesin hashtag’i ile change.org sitesinde kampanya başlatıldı ve 135.000 imza toplanıldı.

6 yaşındaki Ecrin Koç. 11 Mayıs 2017. Giresun’un Bulancak ilçesinde, çamaşır makinesinde ölü bulundu. Haberlere göre saklambaç oynamak için çamaşır makinesinin içine girmişti. Annesinin adı Sevcan.

4 yaşındaki Ecrin Gazel. 20 Mayıs 2017. Samsun’da evinde çıkan yangın sonucu hayatını kaybetti.

Ecrin Bulut. 11 Haziran 2015. Isparta’da beyin anevrizması geçiren annesinden 34 haftalıkken sezaryenle alındı (Anne ve bebek kurtarıldı).

Ecrin Tunç. 13 Haziran 2015. Mardin’in Midyat ilçesinde kayboldu. Halâ bulunamadı.

Ecrin Dalgıç. 22 Haziran 2013. Aksaray’da trafik kazasında öldü.

 

Hepsi Mars İkizler sürecinde oldu.

 

Notlar:

> İlk Ecrin ismi 2015 yılında ard arda gelen olayla dikkatimi çekmişti ve o günden beri not alıyorum, yukarıda görüyorsunuz.

> Ecrin son yıllarda popüler bir isim. Bu nedenle bu eşzamanlılığın tesadüfî olma olasılığı var. Öte yandan Mars İkizler süreci ortalama iki yılda 1 gerçekleşiyor. Elimde net rakamlar olmadığı için, her zaman böyle durumlarda yaptığım gibi bu konuda netliğe yakın bir olasılık hesaplayamıyorum, şüpheci olmayı severim (Yine de bilgi olması açısından burada paylaşıyorum, hem belki net rakamlar da gelebilir)“Ecrin ismi Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ikazına rağmen Türkiye’de yeni doğan kız çocuklarına verilen isimler arasında öne çıkıyor.” Bkz.: haberler.com

> Adlî kayıtlara geçen geçmişe ait bir kaç olay daha var. Fakat şu anda internet/haberler üzerinden ulaşılamadıkları için onları veremiyorum.

> İsminiz Ecrin’se bu bir şey ifade etmeyebilir, yukarıda da belirttiğim gibi, bu sadece Mars İkizler sembolizmiyle eş zamanlılığı anlatan bir durum, bambaşka bir yorum da geçerli olacaktır. Yukarıdaki listenin kötü olaylarla ilgili olması haber kayıtlarına geçtiği için, iyi şeyler haberlere pek geçmez, malum. Yani korkmaya gerek yok. Ama elbette Diyanet’i dinlemeyi her zaman seçebilirsiniz.

 

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın