Askerî Anlamda Hayatta Kalma Çabası

 

Tahmin:

25 Nisan Tutulma haritasına baktığımda konuyu ekonomik ve askeri anlamda ele almaktan başka bir çare göremiyorum. Aynı zamanda Türkiye uzun yıllar boyunca hem ekonomik hem de askeri anlamda hayatta kalma çabası verdi. Boğa-Akrep aksında gerçekleşen tüm tutulmalar aslında bunun çok güzel örnekleridir.. Boğa-Akrep aksı taşıdığı pozisyonlarla birlikte tüm para piyasalarının devam eden etkinliğinin yeni bir sürecidir. (Tutulma haritasında Boğa burcundaki Venüs – Mars kavuşumu çok tehlikelidir. Örneğin Hitler bu pozisyonu haritasında taşır. Fakat bu kavuşumun karşısına geçen Satürn askeri anlamda bu kötülüğü engelleyecektir. Bu yüzden gözler finans piyasasında çok.)

19 Nisan 2013, http://www.astroturkiye.com/25-nisan-ay-tutulmasi/

 

Tahmin Sonucu:

25 Nisan 2013: PKK’dan çekilme açıklaması: http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=23129824&tarih=2013-04-25 Not: Bu açıklama sanırım sonradan yalan oldu.

Bankalarla ilgili tahmin için lütfen tıklayınız.

 

 

Not1: Burada yer alan tahmin de dahil olmak üzere Tahminler kategorinde gördüğünüz tüm tahminler şimdiye kadar Devrim Dölen tarafından yapılmıştır ve hem çıkan hem de çıkmayan tüm tahminler konulmuştur. Diğer tahminlere ulaşmak için tıklayınız: Tahminler

 

Not2: Zaman geçtikçe ne yazık ki tahminlerin altına konulan linkler ölüyor. Fakat internete konulan bir şey asla kaybolmaz. Tüm eski internet arşivine https://web.archive.org/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın