Astroloji Akademisi Adana Açılışından Fotoğraflar ve Anekdotlar

Astroloji Akademisi markası ilk şubesi olarak Adana’yı seçti ve Astroloji Akademisi mezunu Burçin Yalçın önderliğinde 18 Eylül 2022’de eğlenceli bir açılış gerçekleştirdik. Yanımızda olan, olamayan herkese teşekkür ediyoruz. İşte o açılıştan bazı kareler ve anekdotlar.

Not: Üstlerine tıklayarak videoları izleyebilirsiniz.

 

Kamp yaptığımız Antalya Kumluca’dan Adana’ya, kör ve sağır olduğundan şüphelendiğimiz bir bebişle yola çıktık.

 

 

Siz sormadan söyleyelim. Tedavisi başladı ve tek gözü kesinlikle görecek, diğeri şüpheli ama biz umutluyuz. Bebiş’in adı Zeus ve o artık Astroloji Akademisi Adana’nın kedisi.

 

 

 

Otele döndüğümde beni bir sürpriz bekliyordu. Jüpiter Boğa’mı yakından tanıyan Burçin Yalçın bana dev Toblerone ve Cheesecake göndermişti!

 

 

 

 

3 aylık kamptan sonra yastık ve çarşafın varlığı bizi biraz bozdu.

 

 

 

 

Ertesi gün, kahvaltımı cheesecake ile yaptıktan sonra Astroloji Akademisi Adana’ya ulaştık. Çiçekler bizden önce gelmişti.

 

 

İşte bazı kareler ve videolar

 

 

 

Biraz konuştum

 

 

 

Çokça yedim 🙂

 

 

Merkür’ün retro olduğunu farkettim. Şaka şaka. Kurumsal müşterilerime 10 yıldır şube açılışlarını Merkür gerilerken yaptırıyoruz. Malum: Seriye bağlamak 🙂

 

 

Burçin Yalçın beni masasında görünce kalbini bıraktı ama ben ondan daha büyük Toblerone istedim.

 

 

Daha da duygulanınca fırsat bu fırsat; bir cheesecake daha istedim.

 

 

3 nesil bir arada müthişti. Yaş çok ortada yahu. Halbuki daha dün çıtırdım ben de.

 

 

Burçin Yalçın ve Ayyüce Çetin

 

 

Hasan Ömür Şener, Ayyüce Çetin, Burçin Yalçın, Tolga Mustafa Gürbak (Hasan çok kurabiye yedi)

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevgili İskender Tolga ile benzer 4 gök cismine sahip. Adana’da, Astroloji Akademisi açılışında tanıştılar ve onlardan daha sonra ayrıca bahsedeceğim 🙂

 

Şilan Akyar, Ayşe Kamuz, Burçin Yalçın, Fethiye Mumcu

 

Ertesi gün 2023 seminerim oldu. Tolga bu fotoğrafta nasıl böyle çıktı anlayamıyorum.

 

 

Kitaplarımı da imzaladım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bana bir sürü kitap imzalattılar.

 

 

Her yerde imzalattılar

 

 

Parmak basmama da izin vermedikleri için sonra, “den den” yapmaya başladım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dönerken Zeus’un hayvanı kartalı gördük. Burçin Yalçın’ın şirketinin ismi Zeus. Astroloji Akademisi Adana’nın yeni pisisi ismi de Zeus. İyiye alamet.

 

 

 

 

 

Porsche’leri geçebilen Tolga kartalı yakalamadı. Ne varsa kartalda var.

 

 

 

Tolga Adana’daki kozmik ikizi İskender’den ayrılmak istemedi. Bilinçaltı yüzünden benzin almadı ve yolda kaldık.

 

 

 

Sonra başka alametler de gördük. Son durak filmi gibiydi. Ama yine de gitmek zorundaydık. Şimdilik.

 

 

 

Adana artık 2. adresimiz. 2012’de ilk seminerimi de bu şehirde vermiş ve çok sevmiştim. Enteresan bir şekilde (!) kurumsal müşterilerimin en çoğu da Adana’dan.

Tekrar görüşmek üzere. Her şey için teşekkür ederiz.

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın