Güneş Rüzgarları ve Fırtına

 

Tahmin:

“Güneş rüzgarları 14 Ağustos’tan itibaren azalıyor. Çünkü Uranüs Balık burcuna geri dönüyor bir süre. Bu seneye de zaten Koç ingressde Güneş-Mars ateş burçlarında mutual iken girmiştik. Eylül başında da Jüpiter’in Balık burcuna giriş merasimi var bu kavuşum aynı zamanda Güneş Başak ingress’inin 4 lordu (ülkenin hava durumu yani) ve burada Pluto var. Büyük fırtına geliyor yani istemediğiniz kadar da yağış var. Kış da ayrı bir curcuna. Neptün Balık burcuna girmeden yaklaştıkça dondurucu soğuklar olacak.”

Tahmin tarihi ve kaynak: 31 Temmuz 2010, 00:26 -Facebook-

 

 

Tahmin sonucu:

“Birçok bölge yağışa esir oldu. Bursa’da anaokulunun çatısı uçtu, heyelanda 4 ev hasar gördü. Tarım alanlarını dolu yıkıp geçti..”

http://arsiv.sabah.com.tr/2008/09/19/haber,C345D88DFC5E477896350E313AA56574.html

 

Edirne’de hızı saatte yaklaşık 50 kilometreyi bulan fırtına nedeniyle bazı binaların çatısı uçtu, elektrik telleri koptu.

http://yenisafak.com.tr/gundem-haber/edirnede-firtina-ucurdu-19.08.2010-409643

 

 

 

Not1: Burada yer alan tahmin de dahil olmak üzere Tahminler kategorinde gördüğünüz tüm tahminler şimdiye kadar Devrim Dölen tarafından yapılmıştır ve hem çıkan hem de çıkmayan tüm tahminler konulmuştur. Diğer tahminlere ulaşmak için tıklayınız: Tahminler

 

Not2: Zaman geçtikçe ne yazık ki tahminlerin altına konulan linkler ölüyor. Fakat internete konulan bir şey asla kaybolmaz. Tüm eski internet arşivine https://web.archive.org/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın