7 Haziran 2018 – Jüpiter Durağan

 

Jüpiter bugün saat 20:02'de Durağa giriyor. Yani Dünya'dan bakıldığında 6 gün boyunca sanki yörüngesinde durmuş gibi görünecek. Jüpiter durağa Chiron ile altın oranlı bir şekilde girdi.

Jupiter duraklarında akademik ve dinî kaynaklarda yanlış bilgi akışı, intihâller ve aksamalar görülür. Aynı durum tüm eğitim sistemi ve astrologlar için de geçerlidir. Havayolları ve hava taşımacılığı, yabancılarla olan diyaloglar için de pek elverişli günler değildir.

Jüpiter Akrep burcunda durağanlaştığı için özellikle bu burca yerleşmiş gök cisimleri olanlar hata ve bozukluklara karşı da temkinli olmalılar. Jüpiter'in Chiron ile altın oranlı olması bu hata ve bozuklukların çok çabuk yaralar açabileceğini göstermekte.

Keyfî ameliyatlardan kaçınılması iyi bir fikir olabilir. Gruplar arasında manüplasyon ve histeri görülebilir.

Günlük gökyüzünü saat saat sitemiz almanaklarından ücretsiz takip edebilirsiniz:

https://astrolojiakademisi.com/wp/astroloji/yorumlu-astroloji-takvimi/

 

Durağan gök cisimleri hakkında geniş makale için: Durağan – İstasyoner Gezegenler

Mars Kova Burcunda Neler oldu?: Durağan Kova Mars Sürecinde Seçimler

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın