Survivor’ın En Talihsiz Yarışmacısı: Berna Canbeldek

 

Berna Canbeldek şimdiye kadar 3 kere Survivor'a katıldı. Performansı ortalamanın oldukça üzerindedir. İlk katıldığı Survivor'da diskalifiye oldu. 2. katıldığı Survivor'da elendi ve 15 Nisan 2018'de de diz kapağını çatlattığı için adaya veda etmek zorunda kaldı.

 

 

 

Vital haritasında Satürn'ü 11 derece Oğlak burcunda. Ve doğum Satürn'ünün tam üzerinde transit Satürn var. Üstelik bu Satürn yücelimdeki Mars'la da kavuşum halinde. Satürn astrolojide kemikleri sembolize ediyor. Kazaları temsil eden 8. evinin de yücelim (ani ve büyük olaylar) yöneticisi. (Transit Satürn durakta. Bkz: https://astrolojiakademisi.com/wp/portfolio/15-nisan-2018-gokyuzu-takvimi/)

Berna'nın yarışmayla ilgili olan Mars'ını ise Boğa burcunda görüyoruz. Mars'ın düşmanı Venüs Boğa burcunda bu Mars'ın üzerinde. Berna ilk katıldığı sene Survivor'dan diskalifiye olduğunda da Venüs oradaydı. 

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın