Sputnik News’e Göre Uzaydan Gelen Bir Virüs Dünya’yı Yok Edecek

 

Merkür bugün Yay burcunda gerilerken Sputnik News'e ilginç bir haber girildi.

Haberi Science Dergisi'ne göre yaptıklarını belirten gazete, Hindistanlı astronomların, 23 Aralık'ta dünyanın sonunun geleceğini duyurduğunu söyledi.

İlgili haber metni şöyle:

"Science dergisinin haberine göre Hindistanlı astronomlar, 23 Aralık'ta dünyanın sonunun geleceğini duyurdu. Hindistanlı bilim insanları, sayılır günler içinde tüm insanlığı öldürebilecek virüsün yakın zamanda tüm Dünya'ya yayılacağını düşünüyor. Ancak virüsün sebebiyle ilgili ek bilgi verilmedi. Hint bilimciler, yakınlarda bir uzay cismini tespit ettiklerini, bu cismin NASA veri tabanında bulunmadığını ifade ettiler. Ölümcül virüsün gezegenimize bu cisim tarafından ulaştırıldığı kaydedildi." 12 Aralık 2017, 11:15, https://tr.sputniknews.com

 

Bu haber Science dergisinde ve diğer kaynaklarda arattırılınca çıkmıyor. Haberin içeğinde de ilginç bilgiler var. Örneğin uzaylı bir virüsün insanda hastalık yapabilmesi için öncelikle insan türü ile temasa geçmiş olması gerek. Uzaylı virüste DNA veya RNA mı olduğu iddia ediliyor? Öyle olmalı mutlaka ama haberde detay yok. Ayrıca bu haber doğruysa başlığın aslında "Uzayda İlk Canlı Formu Keşfedildi" diye atılması lazım. Dünya'nın yok oluşunu sonra düşünebiliriz.

 

Merkür kadim zamanlardan beri sahtecilikle veya muzırlığı ile bilinen, bu kavramları sembolize eden bir gök cismi. "Merkür gerilerken bilgi akışına daha doğru olmayan bilgiler katılır, yanlış bilgilerin veya yanlış hesapların arttığı görülür. " Konuyla ilgili güncel yazıyı şu linkten okuyabilirsiniz: Merkür Yay Burcunda Geriliyor

İLGİLİ YAZI:  Chiron

Yay burcu ise sınırları aşmakla ilgili, bu nedenle zaman zaman gölge tarafı da abartı olarak biliniyor. Sputnik News bir şaka kurbanı da olabilir zira Mars Akrep burcundayken birileri Yay burcunun neşesine de ihtiyaç duymuş olabilir.

Haber doğruysa bütün siyasi tartışmaları bitireceği için sevinçle karşılanabilir.

 

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın