Antiscia Webinar (4,5,6 ve 7 Eylül 2022)

Kadimlerden bize kalan en önemli temel astrolojik teknik olan antiscia (ve kontra-antiscia) olmadan bir harita yorumu düşünülemez. Kova burcu neden devrimleri temsil ediyor? Başak burcu neden sadelik ve ustalık? Aslan burcu neden güç ve sağlıkla ilişkili? Antiscia; klasik anlamda burçları daha iyi anlamak, temellerini ve bir burcun içini daha iyi idrak etmek açısından olduğu kadar, daha sağlam tahminlere de yer vermesi açısından klasik astrolojinin olmazsa olmaz tekniklerinden birisidir. Astroloji Akademisi’nde yıllardır temel seviyede antiscia tekniği anlatılmakta ve bu teknik olmadan yorum ve tahmin yapılmamakta.

Webinar; Antiscia tekniğinin anlamlarını Dünyada ilk kez analiz ederek yazan (Zodyak Astroloji Dergisi) Devrim Dölen Gürbak tarafından verilecektir. Webinar içeriği bilimsel temellerle ve özellikle evrimsel psikoloji tabanında bol örnekle olacaktır.

Not: Webinarı kaçıranlar daha sonra kayıtlı dersleri satın alarak da izleyebilirler.

Webinar satın alımınızdan sonra, kayıt olduğunuz e-posta adresinize bir katılım linki gönderilecek ve sizinle temas kurulacaktır. Workshop Perculus sistemi üzerinden verilmektedir. Siz sunumu ve Devrim Dölen’i canlı izlerken, aynı anda chat bölümünden soru da sorabilirsiniz.

Not: Astroloji Derneği üyelerine % 50 indirimlidir.

Antiscia Webinar Programı

4 Eylül Pazar

20:00 – 22:00 Evrimsel psikoloji tabanında Koç & Başak, Boğa & Aslan, İkizler & Yengeç antiscium’u ve günümüz (Bireysel, Medikal ve Mundane anlamlar)

5 Eylül Pazartesi

20:00 – 22:00 Evrimsel psikoloji tabanında Terazi & Balık, Akrep & Kova, Yay & Oğlak antiscium’u ve günümüz (Bireysel, Medikal ve Mundane anlamlar)

6 Eylül Salı

20:00 – 22:00 Kontra – Antiscia ve Ekler

7 Eylül Çarşamba

20:00 – 22:00 Antiscia ve Kontra – Antiscia tekniklerinin gelecek tahminlerinde kullanılması

Bilgi ve kayıt: 0532 511 50 51

 

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın