Astroloji Akademisi Kayıt ve Devam Şartı

 

Astrolojiyi sevmek ve alakasız amaçlara alet etmemek dışında, “astrolog” kimliği altında astrolojik tekniklere dayanmayan uygulamaların yapılmaması (medyumluk, tarot, rüya yorumu, enerji, melekler vb.) şartı vardır. Örneğin kişi medyumsa, bunu mutlaka belirtmeli, sadece astrolog ünvanını kullanmamalıdır. Veya bir gazetede rüya yorumluyorsa “astrolog” ünvanı saçmadır, alakasızdır ve rüya yorumcusu ünvanı kullanılmalıdır. Bu tüm ünvanlar için geçerlidir.

Geçtiğimiz yıllarda bizim hiç öğrencimiz olmadığı halde bizden eğitim aldığını iddia edenler oldu. Böyle bir durumda lütfen bu kişileri bize sorun. Hâli hazırda Mezunlar listemize de bakabilirsiniz.

Bunun yanı sıra henüz hiç bir şey bilmeyen ve bunu derslerde de belli eden bazı yeni kayıtlı öğrencilerimizin, bir orta veya ileri seviye öğrencisinin yazabileceği derecedeki konu başlıklarını kullanarak yalan yanlış bilgilerle kendilerini medyaya lanse ettiğini gördük ve bu durum elbette etik olmadığı için eğitimlerini sonlandırdık.

Bu şartlara uymayan kişilerin eğitimleri sonlandırılır ve varsa sertifikaları iptal edilir.

Astrolojik teknikleri doğru bir biçimde uygulayan öğrencilerimizi her platformda destekliyor ve tanıtıyoruz. Astroloji Akademisi şimdiye kadar bir çok düzgün astrolog yetiştirmiş ve bu kişileri halka tanıtmıştır, bu yönüyle de zaten bilinmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın