Astroloji Akademisi 3. Astroloji Kampı

 

 

Bu etkinlik sona ermiştir. Bkz.: Şirince 3. Astroloji Akademisi Kampından Akılda Kalanlar

 

 

3. Astroloji Kampı

Şirince’de doğanın içinde, dolu dolu astroloji semineri ve sohbetleri ile geçecek uzun süredir beklenen astroloji kampımızın 3.sünü gerçekleştiriyoruz.

 

Astroloji Kampı Program içeriğimiz

18 Mayıs 2019 Cumartesi

12:00: Otele giriş, serbest zaman.

12:30 – 15:00 Gelişimsel Astroloji & Devrim Dölen

15:15– 17:30 Zodyağın Sır Evi; 12. Ev & Gülden Bulut

Not: Arada molalar verilecektir.

17:30 sonrası: Serbest zaman, sohbetler, yemek vs.

Ayrıca bu tarihte gökyüzündeki Dolunayı da izlemek mümkün olacak. Kalacağımız yer Şirince merkezden biraz uzak olduğundan ışık kirliliğine çok yakalanmayacağız.

 

19 Mayıs 2019 Pazar

10:15 – 12:30 Astrolojide Mizaçlar Öğretisi (Medikal) & Dr. Rânâ Çelikkol

13:30 – 15:45 22.yy & Devrim Dölen

16:00 –17:30 Lilith & Gülden Bulut

 

 

Astroloji Kampı Konu İçerikleri

Gelişimsel Astroloji

Burçların popüler olmuş anlamlarından ziyade analitik bir yöntem kullanarak objektif bir bakışla derinlerine ineceğiz ve gelişimimize nasıl katkı sağlayabileceklerine bakış atacağız.

 

Zodyağın Sır Evi; 12. Ev

12. ev, zodyağın anlaşılması en zor evlerinden biridir. Bu seminerde zodyağın en sır evine kapı aralayacağız. Psikolojik bir bakış açısıyla kişiliğimizin bütünlüğünü nasıl sağlayacağımız hakkında, nasıl bir yol gösterici olacağını sorgulayacağız.

 

Astrolojide Mizaçlar Öğretisi

İLGİLİ YAZI:  Perşembe Sınıfı Sertifikalarını Aldı

Özellikle Osmanlı Astrolojisi ve tıbbî konularda bilgi almak için kullanılan bu astrolojik öğreti, farklı tipte bir bilgi veriyor olacak.

 

22 yy.

Devrim Dölen kısa ve uzun vadeli gelecek tahminlerinde çok fazla bulunuyor ve bunları aylık yüzbinlerce ziyaretçisi olan kendi web sitesinde paylaşıyor. Bazıları kısa, bazıları uzun vadeli. Bu seminerde ise odak nokta büyük resmi görmek.

 

Lilith

Mitolojik ve psikolojik yönden Lilith’i inceleyerek ruhumuzun gizli kalmış yönüne ışık tutacağız. Haritadaki konumu ve nasıl yorumlanacağıyla ilgili pratikler de yapılacaktır.

 

Astrologlar

Devrim Dölen: 3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde, bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği’nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi’ni çıkartmaya başlamıştır. Karate’de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir…

İLGİLİ YAZI:  Online Ayurvedik Astroloji Semineri & Damian Rocks

 

Gülden Bulut: 1977 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ege Üniversitesi Psikoloji bölümü “Sosyal Bilimlerde İnsan Çalışmaları” konulu Yüksek lisansını tamamladı. Astroloji Akademisi’nde Neoklasik Astroloji Eğitimi aldı. Psychological Astrology of London Centre’daki eğitimini tamamladı. National Council for Geocosmic Research (Ulusal Jeokozmik Araştırmalar Konseyi) temel seviye astrolog sertifikasına sahiptir. Mitolojik Astroloji ve Psikoloji ve Külkedisi Pinokyoyu Seviyor ve Gökyüzünün Söyledikleri adlı kitapların yazarıdır. Astrolojiyle ilgili çevirilerin yanısıra psikolojik astroloji eğitmenliği ve danışmanlığı yapmaktadır.

 

Dr. Rana Çelikol şu anda aile hekimliği yapmasının yanı sıra 2014 yılında Astroloji Akademisi’nde eğitim görmüş ve 2015 yılında mezun olmuştur. Astroloji Akademisi’nin Medikal Astroloji derslerini vermesinin yanı sıra Zodyak Astroloji Dergisi’nde Medikal Astroloji bölümlerinin de yazarıdır.

 

 

ÜCRET

1 gece kalma ve sabah ve akşam yemeği, seminerler dahil toplam fiyat 750 TL
Not: Bungalowlarda 3 ve/veya 4 kişi kalacaktır.

 

ASTROLOJİ KAMPI REZERVASYON

Tel: 0538 265 37 28

Mail: devrimdolen@gmail.com

 

Mekan

Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri

Adres: Karıncalı Yokuş Mevkii No:2 Şirince Koyu/İzmir, 35925 Selçuk
Telefon: (0232) 898 31 93

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın