Astronomi Semineri & Devrim Dölen

 

Bu seminer, astrologlara ve astrolojiseverlere astronomi ile ilgili bilgileri aktarmayı hedeflemektedir ve 3 gün (24, 25 ve 26 Ekim) sürecektir. Devrim Dölen tarafından aktarılacak olan temel ve detaylı astronomik bilgiler, Sümerler başta olmak üzere eski mezopotamya kavimlerindeki bilgileri de içermekte. Ayrıca evrimsel biyoloji ve evrimsel psikoloji ışığında da astrolojiye fayda sağlayacak astronomik bilgiler edineceksiniz. Mitoloji, astronomi, evrim ve astroloji birbirleriyle bağlantılı ve aslında içiçe geçmiştir. Ne varki bu bağlantılar günümüzde pek bilinmiyor, bilinenler biraz safsatalara karışmış halde ve gerçekler de neredeyse kaybolmak, sadece spiritüel bilgi olarak kalmak üzere.

 

> Bu Astronomi Semineri, bu nedenlerle, öncelikle bu içiçe geçmiş ve birbirinden ayrılamaz gerçeklerin korunumunu hedeflemektedir.

> Diğer bir hedefi ise astronomi ve astronomik gelişmelerle ile ilgili doğru tahminler yapmayı astrologlar için kolaylaştırmaktır. 

> İnsanoğlu ve diğer canlılar nereden geldi, ne yaşıyor ve nereye gidiyor?

> Karadelikler, samanyolunun kökeni, akdelikler, göktaşları, gökyüzü gözlemi, insanlığın ve diğer canlıların uzay macerası, çoklu evren kuramı, gezegen düğümleri vb. gibi temel astronomik bilgiler, astronominin canlılara etkisinin fiziksel kanıtları (yani astrolojinin fenbilimsel kanıtları), bazı gizemlerin cevapları (Tunguska, bazı Rus ve Amerikan araştırmaları, gelecekteki Ay kütüphanesi vb.)

 

 

Fikir vermesi açısından bazı hangi sorularınıza yanıt alabileceğinizi aşağıda sıraladık;

 

* Sümerlerin astroloji ve astronomi bilgisi zamanla kayboldu ve değiştirildi mi? Sümerler neleri biliyorken bu bilgi Adad/Babil/Yunan/Roma kaynaklarında hangi etkilerle kaybolmuştu? Başka neler değişti ve esintiler var mı? 

* Helenler neden Venüs'ü akşam ve sabah yıldızı olarak algıladı?

* Anunnakiler hangileri ve astronomik açıdan hangi göksel cisimleri sembolize ediyorlar?

* Zodyak Çeşitleri, Burçlar ve Zodyak/Burçlar Hakkındaki Gerçekler, Tarihi

* Dünya fiziksel ve psikolojik açıdan hangi astrolojik devirlerden geçti ve geçiyor? (Takımyıldızlara dayanan çağlar değil, başka.)

* Başak devrinde yaşananların günümüze ne etkisi var? Olanlar aslında herşeyin bir tekrarı ve aynısı mı?

* İnsanoğlu ve diğer canlılar hala bu etkilerle mi yaşıyor? Balık, Koç ve Boğa devri geçmişte nasıl yaşandı? Bu bize, günümüz astroloji bilgisine ne fayda sağlıyor? 

* Cheesecake neden lezzetli gelirken brokoliyi bazı insanlar sevmiyor? Astronomi, astroloji, mitoloji ve evrimsel biyolojiyle böyle bir detayın ne ilgisi var?

* Küçük şeylerin etkisi neden büyük? Neler tekrar tekrar ve aynı şekilde oluyor?

* Kader ve özgür irade nerede devreye giriyor? Geçmişteki astronomik ve astrolojik etkilerle ne ilgisi var?

 

 

Astronomi Semineri kayıt alınacak ve 3 ay boyunca kayıttan da izlenebilir olacaktır.

 

Önemli Not: Astroloji Akademisi öğrencilerine ve Astroloji Derneği üyelerine % 50 indirimlidir.

 

Bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen Tolga Mustafa Gürbak'la irtibata geçin: 0532 511 50 51

astrolojimarket.com adresimizden de direkt kayıt olabilirsiniz. 

 

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın