Temel Seviye Astroloji Eğitimi 28 Temmuz 2022

Yeni Temel Seviye Astroloji Eğitimi Sınıfı online 28 Temmuz tarihinde başlıyor. Astrolojiyi 30 yıllık öncü bir astrolog olan Devrim Dölen Gürbak’tan tüm yetkinliğiyle öğrenmek, yaşama yeni gözlüklerle bakabilmek, insanlar, ülkeler ve olaylar hakkında tahminler yapabilmek ister misiniz? Yeni Temel Seviye Astroloji Eğitimi ile aramıza katılın.

 

 

Genel Bilgiler

 • Tüm eğitim notları ve ders kitapları Devrim Dölen Gürbak tarafından bol örnekle ve resimli anlatımlarla hazırlanmıştır. Alıntılar ve çevirilerden oluşan bir yığından veya başkalarının yazdıkları kitaplardan anlam çıkarmaya çalışmazsınız. Sırası geldikçe bunlar adrese basılı olarak gönderilir ve ekstra ücret, kargo masrafı vs. istenmez. Sertifika ücreti de istemiyoruz, saçma geliyor.
 • Online dersler kayıt alınmaktadır. Kayıtlı öğrenci olduğunuzda ders kaçırırsanız, dersi kayıttan tekrar etme şansınız mevcut. Hatta bunu yaparsanız çok sevilirsiniz.
 • Online Dersler, eğitim bittikten sonra da 9 ay boyunca kayıttan izlenebilir durumdadır.
 • Öğrenciler bir önceki dönemi, 1 kereye mahsus olmak üzere % 10 ödeme yaparak tekrar edebilirler. Önceden ücretsizdi, sonra değerini bilmeyenler türedi.
 • Eğitimini dondurmak durumunda kalan öğrenci, bir sonraki dönemde ödediği ayı tekrar ödemek zorunda kalmaz. Kaldığı yerden devam eder.
 • Online eğitimde sözleşme bağlayıcı değildir, öğrenci istediği zaman kaydı sonlandırabilir ve girmediği devam eden derslerin ücretini ödemek zorunda değildir. Genelde sınıflarımız hep dolar ve bir kişinin kontenjanını doldurmuş olursunuz ama yine de bu hakkı sağlıyoruz zira insanlık hali. Elbette bu eğitimi sonlandırma hakkını (camianın, topluluğun ortalama refahını korumak için, yoksa öyle kolay kolay yapmıyoruz, düşünün bir öğrencinin eğitimini sonlandırmışsak neler neler olmuş) kendimize de verdik. Lütfen sözleşmeyi okuyun.
 • Ders sırasında 2 mola verilir. İlki 8 dakikalık, ikincisi 5 dakikalık. Bu molalar sizin odağınızı kaybetmemeniz, ihtiyaçlarınızı gidermeniz, ölmemeniz ve eğitimcilerin seslerini dinlendirmesi içindir. Ders sırasında oluşacak nadiren olası olay/geyik veya mola yoluyla kaybedilen zamanlar zaten gerek gruplarda gerekse de dersler, ücretsiz bazı sürprizler yoluyla senelerdir kat be kat fazlasıyla telafi edilmektedir, önemli olan alınan zevki kaybetmeden, esnekliği de koruyarak öğrenmektir.
 • Her sınıfın Whatsapp grubu vardır ve bu grupta “görülen” dersler üzerine ayrıca ders sonrası aklınıza gelen soruları da sorabilir, aşırıya kaçmadan geyik bile çevirebilirsiniz. Whatsapp gruplarımız genel olarak aktif, bilgi dolu ve eğlencelidir. İlk bir ay, feci sessizlik hakimdir gerçi. Yine de “topluluğun ortalama refahı” tek kişinin refahından üstün görüldüğünden bazı kurallarımız vardır. Din, siyaset, cinsiyet, başka astrologlar hakkındaki dedikodular, henüz görülmemiş konulardan konuşmalar, korsan pdf kitap vb. yorumlar veya astroloji dışı her konu (sosyal yardımlar, astroloji dışı geyik,karma, tarot gibi spiritüel konular, şiirler vs.) ve herkesin aynı şeyi düşündüğünü, seçtiğini, inandığını varsayarak yazmak yasaktır. Bu kuralları ısrarla çiğneyenlerin üzerine Tolga’yı salıyoruz. Bazı astroloji karşıtlarının safsatalarını konuşmak özellikle teşvik edilmektedir tabi.
 • Astroloji Akademisi’ne üye olduğunuz andan itibaren sizi bir öğrenci değil, yol arkadaşımız olarak görüyoruz ve böyle davranıyoruz. Gelişmeniz için uygun şartları sağlıyoruz. Çünkü ileri seviyeyi bitirdiğiniz anda aslında bizi de temsil ediyor oluyorsunuz. Bu nedenle “topluluğun ortalama refah ve mutluluğunu” zedelemeden sizden rahat, samimi ve esnek olmanızı bekliyoruz. Mesela aklınıza takılan en saçma soruyu bile sorabilme rahatlığına sahip olabilmelisiniz. Yoksa üstünüze oynarız.
 • Uluslararası sertifika geçerliliği diye bir şey yoktur. Bunu yapanlar sadece web adreslerinde sizin isminizi yazarlar. İleri seviye mezunu olduğunuzda bunu zaten biz de yapıyoruz, herkes de yapabilir. Bu nedenle bize satılmaya çalışılan uluslararası geçerlilik tekliflerini “yanıltıcı hava yarattıkları” için yıllarca kabul etmedik. Sonra da bunu ispatlamak için kabul ettik. Kendi sözleşmelerinde bile yazıyor. İngiltere Astroloji Derneği tarafından “en yetenekli astrolog” seçilen, kitapları yabancı dernekler ve yayınevleri tarafından ücretsiz basılan öğrencilerimiz de oldu, yani uluslararası geçerlilik bir safsatadır, önemli olan sizin kendinizi geliştirmenizdir. Sertifikalarımız fosforsuz olduğundan sadece uluslararası görünürlüğe değil, karanlıkta görünürlüğe de sahip değildir. Zaten bize sertifika için gelmeniz de saçma. Herhangi bir özel şirket size kaşeli bir Astroloji sertifikası basma yetkisine sahiptir. Bunu bir inşaat şirketinden bile alabilirsiniz. Verdiğimiz sertifika sizin sadece Astroloji Akademisi’nden mezun olduğunuzu, “kimin öğrencisi” olduğunuzu ve hangi seviye konusunda yeterli olduğunuzu kanıtlar. Bizim işimiz sizi “astroloji konusunda en gelişkin” noktaya getirmek.
 • Gruplarda ve ders sırasında “cheescake” kelimesini kullanmak yasaktır. Bu bizim önemli bir tabumuzdur.
 • Samimiyetle laubalilik arasındaki farkı biliyoruz. Sizin de bildiğinizi varsayıyoruz.
 • Yıllardır sözleşmemizde yazıyor ama herhalde pek okunmuyor, burada da belirtelim: Tarotçu, kahve falcı, bakla falcı, karmacı, melekçi, 8.8 kapıcısı vb. olmak istiyorsanız bize ihtiyacınız yok. Bizim de size ihtiyacımız yok. Zira bizim işimiz “astroloji”. Sadece “astroloji” uygulayacak yetkin astrologlar yetiştirmek istiyoruz. Eğitim verme amacımız da bu zaten. Sadece astroloji yapabilecek konusunda yetkin, bilgi eksikliği nedeniyle falcılık vb. şeylere ihtiyaç duymayan astrologlar yetiştirmek. Yoksa eğitimle uğraşmazdık. Böyle bir durumda eğitim sonlandırılır ve bizimle tüm irtibatınız kesilir, temel seviye sertifikası hasbel kader alabilmiş olsanız bile gözümüzde yok sayılır. Bu konuda daha babyface başka eğitimcilere başvurabilirsiniz, piyasada oldukça fazla vardır, yani bize mecbur değilsiniz zaten.
İLGİLİ YAZI:  Astroloji Akademisi Adana Açılışından Fotoğraflar ve Anekdotlar

 

Sınav ve Sertifika

Temel Seviye sınavını başarıyla geçenler Astroloji Akademisi Temel Seviye sertifikasını almaya ve eğer arzu ederlerse İleri Seviye programına geçmeye hak kazanırlar.

Sınav için 2 büt hakkı vardır, 2 bütte de kalan öğrenci kendi seviyesini online olarak 1 defaya mahsus olmak üzere % 10 ödeme yaparak tekrar eder.

 

 

 

Eğitmen Devrim Dölen Gürbak’tır

Finans Piyasaları Geçmişi
3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. 1996 – 2000 yılları arasında finans piyasalarında profesyonel olarak dealer, teknik analist, forex trader ve 2000 yılından itibaren de serbest yatırımcı olarak çalıştı. Günümüzde zamanını ve enerjisini hala astroloji araştırmalarına harcamakta, finans piyasalarını 1996 yılından beri bu araştırmalarını sürdürme amacıyla araç olarak kullanmaktadır.

Astroloji Geçmişi
Annesinin kitapları sayesinde 1992 yılında astroloji ile tanıştı ve ABD ile Türkiye’de faaliyet gösteren gruplarla astroloji araştırmalarına katıldı. 1999 yılından itibaren astroloji de içeren çalışmalarının bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yaptı. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklarının moderatörlerindendi. 2011 yılında Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında astrolojimarket.com sitesini kurdu ve aynı yıl Astroloji Derneği’nin kurulmasına öncülük etti. 2016 yılında Türkiye’de ilk branş dergisi olarak Zodyak Astroloji Dergisi’ni çıkartmaya başladı. Astrolojik tablolar ve diorama yapmayı, kedileri, yatçılığı, ekoköyleri, bilimi, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şu anda Astroloji Akademisi’nde astrologlar yetiştirmekte, Zodyak Astroloji Dergisi’ nde Bilim & Teknoloji köşesini yazmakta, Zodyak Astroloji Yayıncılık’tan, annesi Dürrüşehvar Salur ve eşi Tolga Mustafa Gürbak’la birlikte kitaplar yayınlamakta ve astrolojiakademisi.com sitesinde yazılar yazmakta. Neo-klasikçidir ve kadim Sümer kaynakları kadar, deneyime ve bilimsel metotlara önem vermektedir.

İLGİLİ YAZI:  Horary Astroloji Uzmanlık Sınıfı (13 Şubat Çarşamba İzmir Yüzyüze)

 

Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları:

Astroloji Eğitimi 3

Astroloji Eğitimi 2

Astroloji Eğitimi 1

Finansal Astroloji

Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri

2022 Gökyüzü Takvimi

2021 Gökyüzü Takvimi

2020 Gökyüzü Takvimi

2019 Gökyüzü Takvimi

2018 Gökyüzü Takvimi

Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji

Asteroid Sözlüğü (Program)

Bitkiler: Astroloji & Mitoloji

Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler

Temel Seviye 2: Burçlar

Temel Seviye 3: Evler

Temel Seviye 4: Açılar

Zodyak Astroloji Dergisi

 

 

Yardımcı Eğitmen Şilan Akyar hakkında

1978 Ankara doğumlu. 2001 yılında Gazi Üniversitesi Ekonometri Bölümünden mezun oldu. 2005 yılından itibaren, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletvekili danışmanı olarak görev aldı. 2016-2018 yılları arasında ise Astroloji Akademisi’nde Temel ve İleri Seviye Astroloji eğitimi aldı. Ayrıca Mundane (Politik) Astroloji, Medikal ve Horary Astroloji uzmanlıklarını da yine Astroloji Akademisi bünyesinde tamamladı. Aynı zamanda Zodyak Astroloji Dergisi’nin araştırmacı yazarlarındandır.

 

Yardımcı Eğitmen Kerem Atay hakkında

2000 doğumlu Kerem Atay 2020 yılında Astroloji Akademisi sınavlarından üstün başarıyla geçmiş, başarılı tahminleri dikkat çekmiş ve kendisine Astroloji Akademisi tarafından iş teklif edilmiştir. 2020’den beri Astroloji Akademisi öğrencilerine ücretsiz atölye dersleri vermekte ve Zodyak Astroloji Dergisi’nde yazarlık yapmaktadır. Kerem Atay, Astroloji Derneği’nin de yönetim kurulu üyesidir.

 

Kayıt

Kayıt olmak için 0532 511 50 51 numaralı telefondan Tolga Gürbak’la görüşebilirsiniz.

Kayıt olmak için kayıt formunun doldurularak e-posta adresimize gönderilmiş olması şarttır. E-posta: devrimdolen@gmail.com

İLGİLİ YAZI:  Astroloji Akademisi Misyonu

 

 

Önemli: Kayıt formuna Devrim Dölen onay verdikten sonra ücreti yatırarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt formunuz onaylanmadan ücret yatırmayınız.

Formu indirmek için lütfen linke tıklayınız: ASTROLOJİ-AKADEMİSİ-KAYIT-FORMU

 

 

 

* Astroloji Akademisi herhangi bir sebeple veya sebep göstermeden bir adayı öğrenciliğe kabul etmeme hakkına sahiptir.

 

 

 

Ücreti yatırabileceğiniz Linkler:

Online Eğitim: https://www.astrolojimarket.com/astroloji-dersi-2022-2023-donemi-1-aylik-pmu196

Not: Toplu ödemelerde indirim vardır. 1 ay ücretsize denk gelir.

Toplu ödeme linki: https://www.astrolojimarket.com/2022-23-astroloji-akademisi-temel-seviye-toplu-odeme-online-pmu165

 

 

 

Havale veya EFT için banka hesap numaralarımız:

Banka / Ünvan / Şube / Hesap No / IBAN

Halkbank Zodyak Astroloji Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti. 0734 10260583 TR65 0001 2009 7340 0010 2605 83
Finansbank Zodyak Astroloji Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti. Güzelyalı / İzmir 39645023 TR79 0011 1000 0000 0039 6450 23

 

Temel Seviye Astroloji Eğitiminin Amacı

Temel seviye eğitim programının amacı; astrolojiye sıfırdan başlayanların bir bireye, şirkete, olaya veya ülkeye ait doğum haritasını yüksek tahmin oranlarıyla yorumlatma amacını taşımaktadır.

 

Temel Seviye Astroloji Eğitimi Ders Programı

1 Oryantasyon
2 Gök Cisimleri 1 (Sümer Tabanlı)
3 Gök Cisimleri 2 (Sümer Tabanlı)
4 Gök Cisimleri 3 (Sümer Tabanlı)
5 Gök Cisimleri 4 (Sümer Tabanlı)
6 Burçlar 1 (Sümer Tabanlı)
7 Burçlar 2 (Sümer Tabanlı)
8 Burçlar 3 (Sümer Tabanlı)
9 Gök Cisimleri Burçlarda Atölye
10 Dispozitör
11 Asaletler Öğretisi 1 (Devrim Dölen ekolü)
12 Evler 1
13 Evler 2
14 Evler 3
15 Harita Yorumlama Atölyesi (Kişi)
16 Harita Yorumlama Atölyesi (Ülke)
17 Harita Yorumlama Atölyesi (Olay)
18 Bilgisayar Programları Dersi
19 Antiscia
20 Antiscia devam & Kontra Antiscia
21 Analitik Yöntem 1
22 Analitik Yöntem 2
23 Manilius Teknikleri 1
24 Açılar 1
25 Açılar 2
26 Açılar 3
27 Manilius Teknikleri 2
28 Asaletler Öğretisi 2 (Devrim Dölen ekolü)
29 Ay ve Gök Cisimlerinin Fazları
30 Harita Yorumlama Atölyesi (Kişi)
31 Harita Yorumlama Atölyesi (Ülke)
32 Harita Yorumlama Atölyesi (Şirket)
33 Harita Yorumlama Atölyesi (Olay)
34 Deneme Sınavı
35 Eksik Tamamlama
36 Sınav

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın