Astroloji Akademisi Adana Açılıyor!

Adana’ya safsatasız, büyüsüz ve karmasız, tahmin yapabilmeyi sağlayan saf astroloji, kadim astrolojik bilgiler geliyor! Astroloji Akademisi Adana Okulu, Astroloji Akademisi müfretadı ve Astroloji Eğitimi kitaplarıyla, Astroloji Akademisi mezunu Burçin Yalçın liderliğinde 18 Eylül 2022, Pazar günü açılıyor. 

Astrolojiyi safsatalardan veya doğrulanamaz/yanlışlanamaz bilgilerden arınmış şekilde gerçekten öğrenmek, çevresine veya ülkelere dair tutarlı tahminler yapabilmek isteyen tüm Adanalıları bekleriz.

 

Bu açılışa özel, 19 Eylül’de Şilan Akyar‘ın vereceği İlişkiler Astrolojisi ve Murat Başaran‘ın vereceği Finansal Astroloji Atölyesi ücretsizdir.

 

20 Eylül‘de ise Devrim Dölen, 2023 yılını anlatacak. Aynı gün, Devrim Dölen’in imza günü de vardır, kitaplarınızı imzalatabilirsiniz.

 

21 Eylül’de ise Adana’da yüz yüze astroloji eğitim sınıfı başlıyor! İlk dersi Devrim Dölen verecektir. Devrim Dölen’in vereceği online derslere de ücretsiz katılabilecekler. Yüzyüze ders alan öğrenciler ayrıca Devrim Dölen tarafından verilen 3 webinar paketine de ücretsiz alınacaklardır. Bu webinarlar harita okumayı keskinleştiren ve spesifikleştiren webinarlardır.

 

Bilgi ve Rezervasyon: Ayyüce Çetin 0 (541) 875 01 35

Burçin Yalçın  0 (530) 066 86 86

 

 

 

 

Devrim Dölen

3 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Amerika’da ve Türkiye’de faliyet gösteren çeşitli astroloji ve istatistik gruplarıyla birlikte, profesyonelliğe adım atmadan 24 yılını astroloji araştırmalarına verdi. 1999 yılından itibaren bunların bazılarını hakemli dergilerde (Bilim Tarihi), bazılarını da internet aracılığıyla paylaştı. İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde Türkiye’de ilk defa YÖK onaylı astroloji eğitmenliği yapmıştır. 2001 yılında ücretsiz astroloji kursu veren Türkiye’deki ilk Türkçe topluluklardan Astroloji ve Astro-Gunluk gruplarının da moderatörlerindendi. 2011 yılında ise Zodyak Astroloji Yayınevini ve bugün bir çok astrolog yetiştirmiş olan Astroloji Akademisi’ni, 2015 yılında ise astrolojimarket.com sitesini kurmuştur ve aynı yıl Astroloji Derneği'nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2016 yılında ise Zodyak Astroloji Dergisi'ni çıkartmaya başlamıştır. Integritas tekniğinin yaratıcısıdır. Karate'de siyah kemer sahibidir. Astrolojik tablolar, tasarımlar ve diorama yapmayı, doğayı, ekoköyleri, dalmayı, aramayı, yanılmayı ve tekrar aramayı yaşam tarzı haline getirmiştir… Şimdiye kadar çıkmış olan yayınları: Astroloji Eğitimi 2 Astroloji Eğitimi 1 Arap Noktaları & Astrolojide Gösterge Denklemleri 2022 Gökyüzü Takvimi 2021 Gökyüzü Takvimi 2020 Gökyüzü Takvimi 2019 Gökyüzü Takvimi 2018 Gökyüzü Takvimi Zodyak Astroloji Dergisi Uranian Astroloji & Kozmobiyoloji Asteroid Sözlüğü (Program) Bitkiler: Astroloji & Mitoloji Temel Seviye 1: Gezegenler & Elementler Temel Seviye 2: Burçlar Temel Seviye 3: Evler Temel Seviye 4: Açılar 2015 Gökyüzü Takvimi

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3 Yılı Kapsayan Gökyüzü Takvimi Çıktı!İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın